Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült itt valaki a Zuglói...

Szült itt valaki a Zuglói Uzsoki kórházban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Dokik hozzáállása? Kórház tisztasága? Látogatásokat tényleg olyan szigorúan veszik, ahogy a honlapon van? Külön szobáért lehet esetleg egészségpénztári kártyával fizetni?
2013. márc. 1. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 3 hónapja szültem ott,friss az élmény. Nagyon jó lett a felújítás,olyan volt mintha szállodában lennék. Legalábbis többi kórházhoz képest,amihez szerencsém volt. Volt saját dokim, de mikor szültem,pont nyaralt,úgyhogy megtapasztaltam hogy a vadidegen dokik is normálisak,figyelmesek voltak velem,és még a csecsemősöket is bírtam,akiket pedig nem szoktak ott dicsérni.

Én nagyon örültem, hogy csak a folyosón van látogatás és nem járkálnak be a szobába idegenek miközben szoptatok vagy alszom. Szépen kitolod a kiskocsit,vannak fotelek,jobb ott. Eleinte fontolgattam a külön szobát,de egy 3 személyes szobába kerültem, és annyira jó fejek voltak a szobatársnőim,örültem hogy nem vagyok egyedül,segítettünk egymásnak mindenben,jó volt a hangulat. Majdhogynem haza sem akartam jönni,takarítanak helyettem,hozzák a kaját,éjjelre beadhatom a gyereket,jó a társaság :) oké,viccen kívül a komfort adott,ezen nem fog múlni az élmény.

2013. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia. Nagyon köszi! :) Jól hangzik. :)

Várom a további tapasztalatokat! :) Előre is köszi.

2013. márc. 1. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Barátnőm ott szült 6 hónapja....kint van a gyerek , ő is túlélte, nem mondott semmi rosszat...
2013. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én oda járok orvoshoz és ott is fogok szülni. Van választott orvosom, nekem is úgy ajánlották őt. Barátnőm szült ott pár hónapja és nagyon dicsérte. Mindenki rendkívül kedves volt és segítő kész. Minden orvos nagyon kedves volt vele, pedig alig fizetett valamicskét a választottnak.
2013. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Januárban szültem ott. Nem volt fogadott orvosom.Ügyeletesnél szültem, az orvosok és a szülésznő is nagyon aranyos volt. Bátorítottak, kedvesek voltak, figyelmesek. A csecsemősök is nagyon aranyosak voltak. Csak pozitív a tapasztalatom velük! A kórház is szép, tiszta. Mindenkinek a párja bement a szobába beadni a csomagot,amit épp hozott, van,akinek bent is maradt rokona a szobában. De szokott sétálgatni biztonsági őr (vagy mi) a folyosón és ha észreveszi, szól. Tehát igazából valóban csak kint fogadhatsz látogatót. Egyedüli problémám nekem (meg a szobatársaknak is ) a kajával volt. Kérd meg a rokonaidat, vigyenek be péksütit, üdítőt, meg ha lehet ebédet is. Van hűtőszekrény minden szobában és a folyosón kis konyha, ahol meg tudod melegíteni!
2013. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 24. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Anyukám. Engem. :) De azóta biztos sok minden megváltozott. :P
2013. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!