Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nathas vagyok,10 hetes terhes....

Nathas vagyok,10 hetes terhes. Orrdugulasra orrspray-t hasznaltam amire ra van irva terhesseg alatt nem szabad hasznalni. Mi baj lehet belole?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyiket? Mert egy barátnőm 11 hetes terhes és a dokija azt mondta, hogy a Nasivint nyugodtan használja.

De szerintem nem lesz semmi baj, nyugodj meg!

2013. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dokim mondta h ezt csak a biztonsag kedveert irjak ra....de hosszan tarto haszbalata tenyleg nem jo. Ne hasznalj semmit. Orobalkozz a termeszetes modszerekkel. Nem tudom h pl orrdugulasra mi megy...de olvass utanna. Es nyugodj meg ;)
2013. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nasivin orr spray!

Ha megfáztál háziorvos, ír gyógyszert, amit terhesen is lehet szedni!

Én mindd két terhességem alatt vagyok, voltam beteg, most is augmentint kaptam rá, mert be is lázasodtam, és egy megfázás sem játék terhesen!

Pláne amilyen vírusos influenza időszak van otthon, nem is érdemes otthon fokhagymával mézzel próbálkozni, hanem orvos ha fáj a torkod, köhögsz, taknyos vagy!

2013. márc. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!