Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hetes terhes vagyok...

Nyuszi1129 kérdése:

14. hetes terhes vagyok kiderült és még nem voltam semmilyen orvosnál. Pedig 12. hetes korban van kötelező vizsgálat. Még csak most tudtam meg hogy mennyi idős vagyok. Nőgyógyászatnál is csak holnap tudok időpontot kérni. Mit tegyek? Nagyon félek

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap kérj időpontot, és mondd el az orvosnak, hogy csak most tudtad meg, ezért nem jöttél időben. Nyugi nem fogja leharapni a fejedet :)
2013. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj, előfordul az ilyesmi, ez nem jelenti azt, h a babád nem lesz egészséges vagy bmiben is hátrányt szenved. a nődoki mindent elmond majd és együtt megoldjátok.
2013. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaj dejó:) már megijedtem hogy nagyon nagy baj:)
2013. febr. 28. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, valószínűleg nem veszítettél semmit! Én kétszer is "lemaradtam" a 12 hetes uh-ról (külföldi távollét miatt), a doki azt mondta akkor, ne izguljak ezen.
2013. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a tarkóredő mérésről és a kombitesztről maradtál le. Ezzel szűrik a Down szindrómás babákat. A korodat nem írtad. Megkérdezhetem, hogy hogyan nem derült ki, hogy terhes vagy? Csak azért mert itt már mindenki a nem várt előtt tesztelget :-). És hát köztudott, hogy szoptatás alatt is simán teherbe lehet esni. Mesélj majd mi volt a dokinál!!!
2013. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért nem tudtam, hogy terhes vagyok mert nyáron is volt olyan, hogy 2hónapig nem jött meg a mensim.. és az orvosom azt mondta, hogy valószinüleg hormon zavar. Pedig tájékoztattam arról is, hogy van barátom és na szóval.....

és most is azt gondoltam, hogy csak hormonzavar ahogy az orvos állította. Aztán gyanús volt nekem, hogy sok a rosszullét, hányinger, szédülés... és vettem tesztet akkor derült ki, hogy terhes vagyok. Azt meg, hogy hány hetes vagyok ilyen terhességi kalkulátoron számoltam ki.

2013. márc. 1. 16:48
 7/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.. júniusban töltöm a 18at.
2013. márc. 1. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához! De jó neked, hogy be meritek vállalni ilyen fiatalon! Én 22 vagyok, de még nem merem :)
2013. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm... hát igen én is megrémültem nem is kicsit.. de ha már így alakult nagyon örülök neki:)
2013. márc. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!