Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek normális jelenségek?

Ezek normális jelenségek?

Figyelt kérdés

32 hetes kismama vagyok (vasárnap töltöm a 33. hetet), szúrkál a hasam, olyan érzés, mint mikor nagyon kell pisilni, de elmegyek, és alig jön pár csepp.. Felül is elég kemény a hasam egy nap többször is, erre azt mondta a védőnőm, hogy a baba az, alul nem keményedik. Illetve folyásom is van, hol színtelen hol fehér. Ezek normálisak ilyenkor? Első terhességem, és igazából nem tudom, hogy mi normális és mi nem, netet már végigböngésztem, de sehol semmi egyértelmű.


Illetve, most nem olyan aktív a baba, érzem hogy mocorog, de nem rugdos meg semmi. Ez ugye nem baj?


2013. márc. 2. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Folyás: nekem végig volt mindkét babámnál, természetes jelenség, a hüvely igyekszik tisztán tartani magát. Amíg nincs szaga és nem csíp, addig nem gond.


Mozgás: ha érzed, hogy mozog nem gond. Nekem is hol ennyit, hol annyit mozogtak a gyerekeim.


A szurkálás meg keményedés most így látatlanban nem tűnik gáznak. Végülis ott a bab, nyom mindent, húzódnak a méhszalagok...A keményedés is teljesen normális harmadik trimeszterben, ha nem túl gyakori. Szerintem legközelebb kérdezd meg az orvosodat ezekről, ő tud biztosat, de nekem két terhesség tapasztalatával, így neten keresztül nem tűnik úgy, hogy bármi baj lenne.

2013. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, normálisak!
2013. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
teljesen normális minden amit leírtál :) a szurka amit érzel az annyi hogy a baba nyomja a hólyagod, azért érzed hogy pisilni kell még akkor is, amikor valójában nem kell :)
2013. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!