Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számit terhességi megemelke...

Mi számit terhességi megemelkedett hőnek?

Figyelt kérdés
Kicsit nagyon hülyén tettem fel a kérdést,na mindegy!Ha folyamatosan 36,8 és 37,5között van a hőm akkor van eselyém a terhességre???
2009. szept. 11. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Teszttel többet érsz, mint a hőmérővel. Nekem nagyon ingadozott és mégis van baba a pocimban.


37hetes pocis

2009. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 napos lehetek kb és a teszt negatív lett ma reggel!
2009. szept. 11. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:

A hőmérőzés csak akkor mérvadó, ha előtte is minden reggel mérted, és annál magasabb értéket mutat. De a reggeli hő akkor is magasabb, ha hamarosan menstruálni fogsz, csak ez esetben ha megjön, leesik. Ha terhes vagy, nem esik le. Ha tényleg 14 napos vagy, azt még nem feltétlenül mutatja ki a teszt. Tudom, hogy idegtépő, de várni kéne pár napot(vagy egy hetet), és újból tesztelni.


Írd majd meg mi lett jó?

2009. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben:)
2009. szept. 11. 20:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 1 hete mérem minden délelött és délután.:) És azóta 36,8 és 37,5 között van:) 17.ére nem várom!:)
2009. szept. 11. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor elég korán teszteltél, addig még 1 hét van vissza, ha nem jön megaznap, akkor tesztelj újra.

Majd írd meg az eredményt!! :))


első

2009. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is ebben reménykedem hogy csak korán teszteltem:) köszi!majd megírom sikerült e baba:) kellemes nyugodt babavárást:)
2009. szept. 11. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!