Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt szorongós kismama,...

Van itt szorongós kismama, vagy olyan anyuka aki szorongott erősen a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi okozza a szorongásod? A terhesség maga, vagy attól független dolgok?

2013. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon az vagyok/voltam!Két vetélésen vagyok már túl. Ez az oka a mostani szorongásomnak!Félelem és rettegés fog el, h vajon a következő uhn élni fog e még a baba, h minden rendben lesz e vele stb. Volt, mikor már a kezem remegett az idegességtől, h biztosan baj lesz megint. Aztán mikor túlléptem azt a bizonyos kort mikor az előző babát elvesztettük, kicsit megnyugodtam!Most próbálok pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, de UHk előtt még mindig nagyon szorongok!Szerintem ez már v égig így marad a terhesség során!Talán, ha majd érzem őt mozogni, nyugodtabb leszek kicsit!Addig is marad a szívhangfigyelő :)

12hkm

2013. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
erősen nem, de néha pillanatokra előfordul, h kétségbe esem. ilyenkor tudatosan lenyugtatom magam, mert se nekem, se a babának nem tesz jót, ha eluralkodik rajtam a pánik. szóval én akaár lehetnék az, ha hagynám, de tudom kezelni az érzést.
2013. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Azt hittem, hogy az első terhességem alatti szorongás a munkahelyem miatt volt, egészen addig míg tegnap éjszaka, most, a másodiknál is ugyanazok a panikolós, szorongó érzések nem kezdtek úrra lenni rajtam mint az elsőnél... Nem tudom mi okozhatja, de ha minden jól megy, a 24.-25. hét körül elmúlik mint a legutóbb...
2013. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!