Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusra babát várók, hogy...

Júniusra babát várók, hogy álltok a vásárlással?

Figyelt kérdés

Miből mennyit vettetek a babának?

Milyet?

Mi kell még?


2013. márc. 2. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi nekünk kislányunk lesz Június 30 :)

Babakocsi ( Giraffe Sh-618 )

Bababútor házi készítésű

Babaruha ( 6 db rugdalozót vettem , 5 napozót , 10 bodyt kb ennyi )

cumi + Cumisüveg

Pihenőszék

Ágynemű

Még hiányzik egy pár apróság

2013. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam lesz!:)

Július 21.-ére várjuk!


Vettem plüss rugikat rövid ujjút+ 2-3 db hosszú ujjút, van 24 db rugi összesen,ebből vannak vékony pamutok is!:)


Van 4-5 db napozó


bady kb, 6 db van jelenleg,


vannak nacik, felsők, kis ingek pár darab


Kiságyat néztem új neten 15 ezer forintos akciós áron nagyon szép!


babakocsit is kinéztem 68.000Ft-os akciós áron!


Pelenkázót használtan de kifogástalan állapotban veszek nagyon szép nagy praktikus sokat lehet bele pakolni 13.000Ft


Most jönnek a nagyobb dolgok megvétele.

2013. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Június 18-ra várom, fiú lesz.


Ma kezdtem el vásárolni,

10 rövidújjú, 5 hosszú ujjú bodyt

7 napozót

5 nadrágot

8 rugdalózót

2 kantáros rövid nadrágot

5 kantáros hosszú nadrágot

6 rövidújjú pólót,

10 hósszú ujjú pólót

5 kardigánt

Ez mindd 56-os, még egyszer ennyi 62-68 méretet szeretnék venni


Van már 1 lányom, róla semmi nincs, minden rózsaszín, a babakocsi is:)


Most vettem egy Quinny senzz babakocsit, szürke narancs, a régit a héten meg hirdetem, meg kezdhetem kiárúsítani a lányom eddig gyüjtögett ruháit.


Mostanság azon gondolkodom az Öcsinek megörökli a bútort, pelenkázótáskát kiságyat, és a lányomnak veszek egy új ágyat, szekrényt.


Még 1 új matracot kell majd a picinek venni.


Mellszívót azt mondták ne vegyek, kölcsön adják az elektromosat, légzésfigyelőt is.


Egyik barátnőm ajánlgatja a ruhákat, oda adja kölcsön a 2 fiáról ami van, a másik meg abban bízik, mindig hív, hogy na, fiam lesz, mert akkor megvehetném a fiai kinőtt ruháit...


Úgyhogy. Inkább megveszem a ruhákat, az saját, nem kell rá vigyázni.


Még textil pelenkát is vennem kell, de gondolkodom a mosható pelenkán is.


Plédeket is venni kellene.


Kiváncsi leszek mennyinél állunk meg.

2013. márc. 2. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
kérdező amit felsoroltál ruhákat szerintem nagyon sok,lesz olyan amit 1xtudsz majd ráadni mert mire megint rá adnád kinövi,amugy mi a kiságyat vettük meg,a pelenkázot,babahordozot,fürdető kádat biztonsági ülőkével,a babakocsi le van foglalva,2hét mulva megyünk érte,van már sok ruhácskája,nagymama is folyamatosan veszi őket,bodybol van a legtöbb,15db,hosszu ujjuak kellenek még ,7db rugdalozo,kisnadrágook,polok,2db plédet vettem,babatörcsit,kispaplant,egy játszo cumit és egy cumis üveget,még akarok egyet legalább,hintőport,fürdetőt,babaolajat,babasampont és még nayon sok mindent kell megvennem
2013. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi is juni 18ra vagyunk kiirva. Kislanyunk lesz. :)

Babakocsi megvan (topmark toppi motion piros otthon nem tudom légère kapni)

Kisagy,pelenkazo,kisszekreny 2 hetmulva vesszuk meg szettben mert addigra fejezzuk be a kisholgy szobajat (gletteljuk,festjuk,tapetazzuk)

Van mar csomo sajat ruhank es kapott is mert bnom mindent elrakott most 8honapos a kislanya es csomo o

2013. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meg mar mi is vettunk eleg sokat

Cumik,cumisuvegek megvannak

Textilpelus

Orszivoporszivo

Pihenoszek meg nincs de kinezve mellszivot prdig holnap veszem

De meg sok aprosag kell de mar mind kivan brève csak

2013. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szoval mind kivan nezve csak megkell venni. Bocsi h 3 felvonasban irtam de telorol irtam Szoval megnyomtam veletlen a kuldes gombot .
2013. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ahogy írjátok, hát a törölközőt el is felejtettem, meg kell néznem maradt-e a lányomról, meg cimisüveg.

Igazából nem akarok minden este mosni, lányomnál napi 4x folyt ki a kaka, 3x bukott, 7 garnitúra ruhát használt el egy nap.

Rengeteg ruhája volt, heti 2x mostam, de így is volt hogy nem száradt meg, s másnap alig tudtam rá mit adni!


Inkàbb legyen több!


Használtan Bababörzén , Turiban vettem a ruhákat, 200-300 Ft/ db, és mindd olyan mintha új lenne.

2013. márc. 3. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Június 27-re várjuk a fiunkat.

Szerencsések vagyunk, mert ismerősöktől nagyon sokmindent kapunk és kaptunk. A babaruha gyakorlatilag mind megvan. Mellszívó van, babahordozó van, kádat már ígértek jópárat, de azt lehet, hogy inkább megvesszük. Bölcsőt és légzésfigyelőt is kapunk. Mózest és sport babakocsit is kapunk, a mózeshez vateráztam babakocsi vázat, az is megvan. Pelenkázót vettünk. Takarók, ilyesmik voltak a kapott csomagokban.

Ami hátravan, az a "nagybútor" részleg: szekrény, kiságy. És a babaápolási cuccok, ami meg rengeteg apróság. Listát írtam össze, meg neten megnéztem, mi mennyibe kerül nagyjából, szerintem ezeket lassan megvesszük egy-két körben.

Eléggé kampányszerűen foglalkozom a babaholmikkal. A 30. hetet tűztem ki célul, hogy addigra meglegyen minden, ami nem receptes, de még rengeteg idő van addig is. Egyelőre vannak sürgősebb dolgaink, azokat rendezzük.

2013. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!