Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d-s ultrahang mikortól tudja...

Adri1616 kérdése:

4d-s ultrahang mikortól tudja mutatni a baba nemét?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
12. héten már megmondható.
2013. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú, akkor a 12. hét körül.
2013. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És jól tudom h ha elmegy egy kismama akkor addig nézik amíg nem látják meg amit kell?
2013. márc. 3. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
mi a 16. héten voltunk először, akkor mondta a szonográfus, hogy valószínű kislány. Kislány lett! Nálunk nem kellett sokáig nézegetni, mert megmutatta a kis popóját magától :D Amúgy élmény volt, már emberi formája volt, és egészben volt a monitoron, ajánlom! Ja és nagyon kedvesek, kultúrált a hely, nem kell várni, (időpontra mentünk), sokáig néztük a babát...mi a mostani babánál is oda megyünk, bár ő még csak 5 heteske lesz a pociban :D
2013. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos, mi nem olyan nagyon régen voltunk, szóval friss infókat tudok mondani.

4D-s UH-nál sajnos, nem végtelen a vizsgálat. Attól függ, hogy mennyit fizetsz, addig tart. Mi a 12. héten voltunk, 30 percig vizsgálták, de nem tudták 100%-ra megmondani, hogy kislány, csak 60%-ra saccolták. Ilyenkor állítólag nehéz megmondani, mert a kisfiúk is ügyesen takarhatják magukat, de vannak szerencsések, akiknél mutatja magát a baba. Hogy mennyi az esély, hogy látni a pici nemét? Nálunk a családban az elmúlt 5 évben 5 terhesség volt (én vagyok most az 5.) és 5-ből 2-szer tudtak biztosat mondani, 1-szer saccoltak, és 2-szer nem tudták megmondani, hogy mi lesz, mert nem volt egyértelmű. És ugyan mi nem vagyunk biztosak, de a többi baba mind fiú volt. Szóval, ha mentek, olyan 30%, hogy látjátok a baba nemét.

Ha adhatok egy személyes jó tanácsot, én azt mondanám, hogy várjatok még 2 hetet. Ugyan feledhetetlen élmény, de később aktívabbak a picik, és nagyobb eséllyel látják a nemét, jobban kirajzolódik a mimika. Ha gondolod, én szívesen küldök 4D-s UH képet, hogy mire számíthatsz a 12. héten, hogy el tudd dönteni, megéri-e még várni.


16 hkm

2013. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-) fú azt megköszönném ha küldenél felvételt h milyen 12 hetesen. :-) amúgy én most 7 hetes vagyok még van időm addig de nagyon várom h megtudjam fiam lesz vagy lányom :-)
2013. márc. 3. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. 12 hetes kortól, feltéve, ha hajlandó megmutatni!
2013. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 12 heten mondtak meg, de nem 4D-s ultrahanggal, hanem a sima 2Dvel, mert ilyen fiatal babanal azzal latszik jol. (igaz hogy 4Ds helyre mentem, es ha mar ott voltam megnezegettuk 4Dvel is)

Kislanyt mondtak, most 33 hetes vagyok es meg mindig kislany:)

Ja es nem tudjak jobban megmondani ha fiu...

Amikor idopontot kersz, mondd meg hogy a nemet szeretned megtudni es hogy hany hetes vagy, mert nekem ahova eloszor szerettem volna menni, ott 12 hetesen nem tudtak volna megmondani. De kedvesek voltak es atiranyitottak egy masik helyre ahol jobb volt a szonografus.

Sok sikert!:)

2013. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!