Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen ez fertőzés vagy...

34 hetesen ez fertőzés vagy normális a hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Pár napja tapasztalom. Beteszek már egy-egy tisztasági betét is. Halvány sárgás színű folyás. Éjjel nem, csak nappal. (Szóval a magzatvizet remélem kizárhatom.) Nem fáj, nem viszket, csak van.

Dokihoz csak jövő hét végefelé megyek.


Szerintetek? Másnak is volt ilyen? 34 hetesen ez már "normális"? Vagy lehet esetleg vizelet?


Köszi a válaszokat!



2013. márc. 4. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.Első terhességemmel egyre durvább volt a folyásom a végére,azt mondták normális, második terhességemnél végig volt hasonló folyásom.

Ne izgulj,jövő héten említsd meg a dokinak!

2013. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket,nem csíp, akkor nem hiszem, hogy fertőzés lenne. A terhesség alatt normális a bővebb folyás.
2013. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A bő folyás terhesség alatt normális.

Nekem ugyan volt gyulladásom, ami nem fájt, nem viszketett, csak ragacsos, nyúlós, gumiszerű cucc jött belőlem.

2013. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fertőzés nélkül is normális terhesség alatt a bő hüvelyváladék. Örülj neki, hogy eddig nem tapasztaltad. És 36 hetesen úgyis vesznek tenyésztést, kiderül, ha van valami fertőzés. Addig, ha panaszod nincs, nem kell tenned semmit.
2013. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nitu26 ***** válasza:

Szia!Én is 34 hetes vagyok és nekem is bővebb a folyásom...szerintem is teljesen normális ez "sajnos"!

A dokid majd úgyis csinál 36 hetesen hüvelyleoltást és ott megnézi van-e valami baktérium.Ne izgulj,biztosan nincs semmi baj,jobban "dolgoznak"odalent a dolgok :D

További jó babavárást!Mikorra vagy kiírva pontosan?

2013. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Most egy kicsit megnyugodtam. Ezek szerint nektek is vannak/voltak hasonló tapasztalataitok.

Nekem már harmadik baba, mégis néha tanácstalanná válok...


Utolsó: egyébként én április 13-ra vagyok kiírva. :) És Te? Merrefelé laksz? Hol szülsz?

2013. márc. 4. 21:01
 7/7 anonim válasza:
Ez már nagyon régi poszt de én is április 13-ra vagyok kiirva és ömlik belőlem ez a vizes mégis sárgás cucc. Éjszaka nekem sincs de nappal, főleg ha mozgok, megyek erre arra akkor ömlik. Tisztasági betét is vizes érzésű lesz, zsepi átázik. Ha leülok és nyugiban vagyok alább hagy. 34 hetes vagyok. Olyan mintha egyre durvább lenne. Nagyon kellemetlen. Mindig azt hiszem a magzatviz szivárog de szerintem az éjszaka is jönne.
febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!