Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért folyik ki a hüvelytablet...

Miért folyik ki a hüvelytabletta belőlem? Hat azért ha bent van egész éjjel? Nem lesz baja a babának a gombától?

Figyelt kérdés
Gombát találtak a hüvelyemben, kaptam canesten hüvelytablettát, 2x sikerült feltenni és minden ok volt, de két napja.. reggel mikor felkelek kifolyik. Attól még hat? Vagy másnak is kifolyik? Első két alkalommal felszívódhatott mert akkor nem tapasztaltam ilyet. Még két este kell használnom... segítsetek
2008. márc. 15. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
A gomba folyik ki, szerintem, az meg jó, az a lényeg, akkor gyógyulsz meg! A gyógyszerből felszívódik és működik, ami kell, ne aggódj! A babának nem lesz baja a gomba miatt, nálunk a családban két nőnek is volt, terhesség alatt! Ilyenkor könnyebb elkapni az ilyeneket. Sőt állítólag bennünk van mindig, csak nem minidg jön elő...
2008. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Nekem egy időben állandó vendég volt a hüvelygomba és canestenen éltem. Amit leírtál az normális. Az első egy kettő még kevésbé folyt ki, de utána egész nap, mint a Niagara. Főleg reggel az első pisilésnél bugyborékol ki a java, de egész éjjel bent van és hat ne izgulj! Ha a babának ártana nem kaptad volna és ez a hüvelybe kerül a baba meg jóesetben a méhedben van és tolyik az egészre. De nem szabad elhanyagolni, mert én nagyon nehezen szabadultam meg tőle. Ránéztem egy myilvános rötyire és mehettem dokihoz. Gyógyulj meg!!!

2008. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászóló válaszára mondom, szerintem ez hlyeség, hogy a gomba folyik ki. Általában mindenkinél így van, hogy reggel az első pisilés alkalmával kifolyik, de nem a gomba, hanem a tabletta feloldódott állapotban. És azért kell éjszakára alkalmazni, mert akkor elég sokáig benn tud maradni, mivel fekvő helyzetben vagy, nem úgy mintha nappal használnád és így van ideje hatni.

Nekem is számtalanszor volt már ilyen, sokat kínlódok vele, de a canesten az jó, a krém is és a tabletta is.

Jobbulást!

2008. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A tabletta folyik ki nem a gomba! Attól még hat,ne aggódj. A babódra most nem veszélyes a gomba, ha zárt a méhszájad. Azért kell kezelni, mert szülésnél árthat a picinek, mikor áthalad a szülőcsatornán.

2008. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!