Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheléses vércukor vizsgála...

A terheléses vércukor vizsgálat előtt reggel lehet ásványvizet inni? Csak enni nem lehet, igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra kell menni tehát még inni sem lehet! Az is befolyásolja az eredményt!
2010. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vizet lehet inni.
2010. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most akkor mi van?
2010. jún. 24. 19:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet inni ha nagyon nem bírod!Maguk a vérvételes asszisztensek mondták így:-).
2010. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt mondta nekem, hogy már előtte való nap éjféltől nem lehet inni még vizet sem. Teljesen éh gyomorral kell menni. A 2 óra szünetben sem szabad semmit se enni, se inni. Az eredmény érdekében ki lehet bírni, én is nagyon szomjas voltam, de utána annyit ihatsz amennyit akarsz:) Ja de citromlét vigyél, mert csak úgy lehet azt a löttyöt meginni
2010. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ÁEK-ban és a Margitban is voltam terhelésesen, mindkét helyen lehett inni vizet az első vérvétel előtt és a 2 között is.
2010. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a víz nem befolyásolja sztem.

minek kínozzam magam ha nem muszáj?

2010. jún. 24. 19:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim is és a vérvételesek is azt mondták, hogy nem lehet még vizet sem! Külön rákérdeztem, mert nekem is mondtak mindenfélét. Az a legjobb, ha te is rákérdezel a vérvételeseknél.
2010. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már reggel z első voltam a vérvételen,nem ihattam nem ehettem ,ki lehet bírni azt a 2 órát! Ennél még többet fogunk szenvedni .
2010. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, ahány hely, annyi féle variáció. Nálunk speciel az orvos, és a védőnő is azt mondta, hogy éjfél után nem lehet enni, de tiszta vizet lehet inni. Nekem jó lett az eredményem. Az éhgyomri még alacsonyabb is lett picit...tehát nem hinném, hogy sokat befolyásol.
2010. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!