Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Kinél hogy volt?

Ez normális? Kinél hogy volt?

Figyelt kérdés
Augusztus 13.-án volt missed ab.-om és még nem jött meg. Amúgy is 33 napos ciklusaim voltak de kicsit aggódom. Kinél hogy volt? A másik kérdésem az lenne hogy amikor letelt a szexmentes pár hét és utána először voltatok együtt a párotokkal mit éreztetek? Fájt vagy ugyanolyan volt mint előtte? És lenne egy harmadik is: a doki azt mondta 3-6 hónap múlva lehet babával legközelebb próbálkozni ha minden rendben lesz. Mik lehetnek kizáró dolgok, mi nem lehet rendebn? És ha tényleg minden oké lesz akkor vannak olyan tippek amitől hamarabb sikerül? Ne haragudjatok ha zagyva lett kicsit. Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 12. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem gyógyszerrel állították be, 26 napra jött meg, de az orvosok szerint a 4-6 hét a normális, szóval még ne aggódj.


Másik válasz: a szex ugyanolyan volt, mintha semmi sem történt volna, nekem a 12. héten volt missed abom, de nagyobb terhességnél elképzelhető, hogy fáj, habár nem hiszem, mert a fájdalom rendszerint a gátvágás és a varrások miatt van, úgy gondolom, missed abnál pedig ilyesmi nincs.


Én utána 4 hónapra estem teherbe, előtte elmentem ellenőrzésre a dokihoz. A beavatkozás után volt egy hematómám, ami elmúlt, a doki elküldött még előtte toxoplazma és citomegalovírus vizsgálatra. Gond lehet, ha pl. nem áll be a ciklusod, elmarad esetleg a peteérésed, darabosan elkezdesz vérezni stb. Nálam semmi gond nem volt.


Tipp: szedjél folsavat és nagyon szeressétek egymást, Nekünk első próbálkozásra összejött.


21 hetes pocis

2009. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 hetes terhes voltam, amikor megállapították, hogy elhalt. Műtét után pontosan 5 hétre jött meg a szokásos mennyiségben. Mi a szexel 6 hetet vártunk, a doki ennyit mondott, de sokáig nem voltam a régi, még hetekig, fájdalmas volt, és csak nagyon óvatosan csináltuk, aztán rendeződött szépen. Összesen 3 hónapig védekeztünk, majd a második próbálkozós hónapban estem ismét teherbe, most 37 hetes km vagyok.

Mi az első babára 1,5 évet vártunk, mert nem akart összejönni, ki is vizsgáltattuk magunkat teljesen ez alatti az idő alatt, nálam találtak nem orvosolható problémát, un. egyszarvú méhem van, ettől függetlenül mindkét baba természetes úton jött össze, magunktól.

Ne gondolj arra, hogy tutira valami probléma van veled, a vetélés nagyon gyakori dolog, egyszerűen nem jól sikerül valami. Csak pozitívan! Sok sikert!

2009. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!