Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. napja nem jött meg,4...

Anna1113 kérdése:

6. napja nem jött meg,4 tesztem negatív lett, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Férjemmel szeretnénk babát,ez az első hónap,h próbálkoztunk és nagyon izgulok.Mindig rendre 28.,29. napra jött meg .Most meg már 6.-7.-napja késik.De csak 2 teszt volt amit azután csináltam,h nem jött meg.

Vélemények? :-)



2013. márc. 5. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, addig mindig van remény, de ne izgulj már ennyire az első hónapban.:)

Sok sikert!

2013. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát a teszt az negatív.... szóval ha valóban most kellene megjönnie és nem volt véletlenül sem később a pé-d akkor sztem nem vagy terhes, szimplán csak izgulsz... emiatt nem jön meg.
2013. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

de ha közvetlenül azután csináltad a teszteket hogy nem jött meg, miért nem tesztelsz pl most? Már 6 napja késik azt írod...

Sztem amit most mutat a teszt nyugodtan elhiheted már!

2013. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ettől még lehetsz. Lehet, hogy csak később fogant! Az első gyerekünknél csak 9 napos késénél muattata ki a teszt (addig negatív volt).
2013. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet!
2013. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma reggel is csináltam egy tesztet és negatív lett...akkor már nincs remény? :-(

Csak számoltuk a peteérést,mert eddig mindig fél időben volt(legalább is azt hiszem)...attól még lehet,h nem akkor volt most,hanem később?

2013. márc. 5. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Javaslom inkább most fogadd el hogy ez a teszt azért negatív mert most nem vagy terhes, és ha ez sikerül szerintem meg fog jönni a menstruációd is. Ez csak az első hónap, lazíts picit.
2013. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7.es megfogadom a tanácsod.....tényleg nem kéne így rápörögni......majd jön,ha jönni akar.

Csak annyi mindent olvastam a neten,h beleéltem magam....

Amúgy még mindig nem jött meg de 3. napja picit görcsölök.

Köszönöm a válaszokat.

Majd következő hónapban jövök megint hülyeségeket kérdezni...:-)

2013. márc. 6. 09:17
 9/12 csitta82 válasza:
Szerintem se görcsölj. mondom én aki ugyanigy görcsölök a témán :) Már 6 napja nem jött meg de a teszt negativot mutat. lehet a fejem irányit és elhiteti hogy terhes vagyok.... Most várakozok, és lazulok :)
2013. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Csitta!


Szóval egy cipőben járunk....nekem sem egyszerű a Férjem...olyan édes csak aza baj,hogy ő spanol fel engem is..hogy mi van már?Miért negatív? stb...

Drukkolok nektek.Nekem még mindig nem jött meg...fáradékony vagyok ..de lehet már bebeszélem.

Mi várunk jövőhétig,ha nem jön meg akkor Csütörtökön Doki.

Több tesztet már nem akarok,mert rosszul esne csak,ha megint negatív lenne.

Ti mióta próbálkoztok?

2013. márc. 7. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!