Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik úgy érzik, hogy a legjobb...

Akik úgy érzik, hogy a legjobb nőgyógyászt fogták ki, mesélnétek róla, hogy miért gondoljátok így?

Figyelt kérdés

Próbálom megtalálni a lehető legjobb nőgyógyászt, akihez majd járhatok terhesgondozásra és akinél szülhetek, de emberségesen viselkedik velem. Nagyon félek, hogy elrontja egy bunkó orvos a szülésemet (még nem várok babát), szóval kíváncsi lennék a tapasztalatokra. Budapesten tervezek szülni, de érdekel minden történet, az ország bármelyik pontjáról!:) Akinek nem esik nehezére és szívből tudja ajánlani az orvosát, azt megkérném, hogy ha ide nem is, de privátban legyen szíves nekem megírni az orvos nevét és elérhetőségeit!:) Nagyon hálás lennék!:)


Ja és még az is érdekelne, hogy mennyit fizettetek azért, hogy ilyen ellátást kapjatok (persze, csak akinek nem gond ezt leírni).


2013. márc. 6. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az en orvosom a várandóssag elott is borzasztó figyelmes es alapos volt, igy ugy gondoltam, felkértem a terhesseg kísér esete es a szülésre is. A vizsgálatok alkalmával mindig elmagyarázta, hogy mit miért csinál, mire kell figyelni, utána mindig megkérdezte, hogy van e valami, amit meg tudni szeretnek. Bármikor felhívhattad a leghülyébb kérdéssel is, soha nem próbált lerázni, elképzelni. Ha nem tudta felvenni a telefont, visszahívott. Indított szülesem volt tulhordas miatt. Másik helyiségből vittek át a kórházba mentővel - o meg jött a saját kocsijával, csak az úton nem volt mellettem. A kórházban velem töltötte a vajúdás óráit, csak ebédelni ment le, azt is ugy, hogy megkérdezte, elengedtem e. Amikor kiderült, hogy nem halad a szules, elmondta, hogy mivel jár a császármetszés, mi az előnye es a kockázata, mi a különbség az altatás es az érzéstelenitest között. A szobában is meglátogatott naponta -pedig nem dolgozott ott- a szabadszallasi szülőotthon vezetője volt. Miután haza mentünk a kicsivel, kijött hozzánk, mert egy irat a kórházban maradt. A magánrendelese ha jol emlékszem 6e volt, szules utan pedig 80et adtam neki, mert valóban hálás voltam.
2013. márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Az előző orvosommal nagyon megjártam, mert a policisztás petefészekképemre és a rendszertelen ciklusaimra közölte hogy hát ezzel nem lehet mit kezdeni, menjek haza és majd ha babát akarok akkor kapok hormonkezelést, de addig ez van. Persze google a barátunk, és addig keresgettem, amíg kiderítettem hogy nincs igaza. Akkor döntöttem úgy hogy inkább keresek egy olyan dokit aki szakmailag nagyon jó és van némi endokrinológiai ismerete is, és nem az lesz az elsődleges hogy kedves vagy nem kedves. Ja, és az is szempont volt hogy legyen a magánrendelőjében hüvelyi ultrahang, mert ilyen kiindulási alappal kellett a cikluskövetés. Aztán szerencsém volt, mert olyat találtam aki még ezen felül jó fej is, soha nem volt velem bunkó, és ha bármi érdekelt mélyebben is, akkor elmagyarázta a dolgokat úgy, hogy értsem. Soha nem írt a leletemre olyasmit amit szóban nem mondott el, és bármit kérdeztem tőle, kedvesen válaszolt, nem küldött el a francba (még akkor is, ha túlaggódtam, márpedig ez nálam gyakori volt). A terhesgondozás nála 10ezer forint volt alkalmanként, adott egészségpénztári számlát szóval el tudtam számolni, az is rendben volt. Plusz volt hogy természetesen akkor szültem amikor szabin volt, de bejött miattam a kórházba, pedig még éjjel is volt :)
2013. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én szívesen leírom nyilvánosan is a nevét, dr. Mosonyi Péter, a Bajcsy kórházban dolgozik, és a www.direktdoki.hu -n lehet hozzá bejelentkezni. A pillangó utcánál van péntekenként magánrendelése.
2013. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De jó ilyeneket olvasni a sok rossz után, amiket eddig hallottam!:) Remélem lesznek még válaszok!:) Azt megkérdezhetem kedves frászkarikaborsó, hogy a szülésért mennyit fizettél?


Egyébként nekem totál össze-vissza vannak a ciklusaim, de eddig az összes (kb. 5-6) nőgyógyász csak legyintette rá, hogy ez nem baj.:S Én is már tervezem az endokrinológust, úgyhogy külön örülök ennek az elérhetőségnek!:) Köszönöm!

2013. márc. 6. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyem Dr. Terebessy Karoly, Kecskemeten is volt maganrendeloje, meg hat ugye a szabadszallasi szulootthon vezetoje volt, amig megvolt az intezmeny. En majdnem 10 eve szultem... Elso voltam
2013. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!