Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok. Ha azt mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Ha azt mondjátok a barátnőtöknek, hogy szeretitek, és hogy ő a legjobb az eddigiek közül, komolyan gondoljátok? Mellesleg honnan tudjam, hogy az előzőeknek nem ugyan ezt mondtátok? :"D nevetséges ez az egész :')

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés - hülye válasz, erre ennyit tudok mondani. Te még szmájlik nélkül se tudod magad kifejezni. Mit vársz?
2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez egy olyan dolog amit vagy elhiszel vagy nem. de nem tudsz róla meggyőződni.. :)
2011. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz. Mi honnan tudjuk, hogy a barátod őszinte-e? Bár, ha neki is ilyen hülye kérdéseket teszel fel, akkor valószínűleg nem az.
2011. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pasim is azt mondta, hogy én vagyok neki a legszebb. Neki volt kb 100 mindenféle nője. Na most először gondolhatod, mondtam, hogy jójó de most komolyan... erre értetlenül nézett... : "... de most komolyan..." XD

Mondjuk én utána megnéztem pár volt nőjét, és úgy már érthető volt, de hát hogymondjam... azokhoz képest nem nagy érdem "győzni...".

Bár nekem meggyőződésem, hogy akkor is csakúgy mondta, biztos volt nálam szebb akármilyen nője, kizárt, hogy nem. De nekem jól esett, én nem firtattam. :D

20L

2011. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

És te nem mondtad az előző barátaidnak, hogy ő a legjobb pasi?

És mégis mit mondjon neked, hát nem vagy olyan jó csaj, mint a második barátnőm, de fényévekkel vered a negyediket, bár még így sem éred el a harmadikat?

Most ez jobb lenne?

2011. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!