Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki Miskolcról?...

Van itt valaki Miskolcról? Győri kapu környékéről?

Figyelt kérdés
Várjuk együtt a babánkat, nekem az első lesz és picit tanácstalan vagyok.

2013. márc. 7. 12:27
1 2 3
 1/30 kabymaci ***** válasza:
Szia én miskolci vagyok igaz de nem győri kapui hanem görömbölyi.Hány hetes vagy?
2013. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
5 hetes. De egyedül vagyok a párom havonta egyszer 1 hetet van itthon. te??
2013. márc. 7. 14:07
 3/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én a második babánkat várom, de barátaim nincsenek sajnos a városban. Kb egy éve költöztünk ide, és babás-néha összejárós ismerőseink nem lettek. Így szívesen ismerkednék én is Veletek.

Mi a Stadion környékén lakunk, de járunk a Győri kapu felé szinte minden nap, gyógytornára a Kisfiammal.

23 hetes vagyok most a picivel.

2013. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Stadion utcán lakom és az első babánkat várom 24 hetes. Nekem sincs ismerősöm a környéken és 1 éve költöztünk ide.
2013. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én vagyok barátnő nélkül :)
2013. márc. 8. 12:41
 6/30 kabymaci ***** válasza:
Első vagyok.Én párommal élek , de én Miskolci vagyok születésemtől fogva mégsincsennek barátnőim :D Sajnállak kérdező hogy keveset vagytok együtt a pároddal..
2013. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 kabymaci ***** válasza:
Még mindig az első én 14 hetes terhes vagyok
2013. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Én is rég élek itt kedves első, és nekem sincsenek :D Most érzem először, hogy ez gond. Nem gond erős a kapcsolatunk nekünk ez a keresztünk, csak így picit nehezebb épp most.
2013. márc. 8. 13:05
 9/30 A kérdező kommentje:
Ill gond h nincs itthon de valahogy ár hozzá szoktunk
2013. márc. 8. 13:06
 10/30 anonim ***** válasza:
gondolom orvosotok mar van!
2013. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!