Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem 4D-s helyeket...

Írnátok nekem 4D-s helyeket és tapasztalatokat róla Budapest és környékéről?

Figyelt kérdés
Érdekelne hol milyen volt a hangulat, a szonográfus, stb. Hova érdemes menni. :) Köszi
2012. szept. 23. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a G1Intzetben voltunk. Nagyon jó volt! Szp a hely, alapos volt az uh-os is. A párom jött be velem, egy nagy monitor volt velünk szemben a falon, Anyumk pedig az előtrben lthattak mindent egy külön monitoron. Kaptunk egy mappt, egy színes kpet díszkeretben, 20 perces dvd-t dísztokban. 9 msik kpet sikerült csinlni, mert vgig aludt a Bbi. Ezeket a neten egy kóddal lehetett megnzni s letölteni, így a bartok, rokonok is meg tudtk nézni. Ja s kaptunk egy akcis kupont mgegy vizsglatra. 12990 az eredeti r s 7990 a kuponnal. n szívből ajánlom Őket! Neten is lehet időpontot foglalni.

2012. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az oktogonon voltunk. Nagyon jol felszerelt van egy nagy monitor stb de a holgy nagyon unszimpatikus. Kulon topik is van rola, nem ajanlom.
2012. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4d genesis!!! Sok helyen voltam, de ez viszi a prímet!!!!:))) gyönyörű képeket kaptunk, 1 óráig néztek a babát, kedves volt a szonografus, végig beszélt a babankhoz, ha nem mutatta magát, akkor tornaztatott, kaptam csokit, szolocukrot, tökéletes volt:)) de Barna Csilla szonografushoz kérj időpontot. Ő nagyon jó!!! Ajánlom!!!:))) mar 2x voltunk, de harmadszor is oda fogunk menni, meg utoljára a szülés elott:)))
2012. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a 4D Genesisbe jártam mindhárom terhességem alatt (összesen vagy 8-9 alkalommal).
2012. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cleopatra 4D, minden szuper, jól felszerelt, kedvesek!

Most akció is van!

Mi másodszor is megyünk nemsokára.

2012. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!