Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismamának megszépül a...

Minden kismamának megszépül a bőre terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam most, az enyém viszont rémes.
2009. szept. 13. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,én is úgynézek ki mint a himalájai rém:DNah jó ott még nem tartunk,de azért kell az odafigyelés:D

Majd az utosó hónapban a szülés előtt virulunk ki,legalábbis nagyim szerint:)

2009. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem még a bőröm is állandóan száraz volt:( Viszont szülés után 1-2 hétig állítólag nagyon szép, tiszta volt...(nem nézegettem magam annyira , mert teljesen a baba kötött le)

2009. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem nem, itt a patti, ott a patti es az orrom korul pokhaloszeru apro ertoredekek is kijottek, meg anyajegyek amiket meg sosem lattam terhesseg elott - egyedul a pocim szep, megvan a csikja kozepen es 2x kenem naponta :-)
2009. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tele vagyok patival, miteszerrel és hatalmas lukak lettek az arcomon :( Pedig terhességem elött nem volt problémám vele.

28h km

2009. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi most vagyunk az első trimeszter utolsó hetében, és lehet érzékenyebb is vagyok, de naponta elbőgöm magam ha a tükörbe nézek.

Mindig hibátlan volt a bőröm, még tinédzser koromban is alig volt patim. Most tiszta miteszer az orrom és az állam, a homlokomon meg szinte egy egyenes terület sincs. Csúnya fájó,égő piros patikkal vagyok tele. Kozmetikus barátnőm azt mondta, hogy ezzel nem nagyon tud mit kezdeni, merthát a terhességtől lett ilyen.

Őszintén szólva elborzadom, ha a tükörbe kell néznem, de aztán eszembe jut, hogy a gyönyörű babám növekszik a pocimban, úgyhogy nem érdekel, csak vele legyen minden rendben..........aztán meg majd remélhetőleg el fog múlni ez a sok pattanás

2009. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmit sem változott eddig a bőröm, most is pattis vagyok.


21 hetes km

2009. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi ragya még tinikoromban sem volt az arcomon. Néha egy-egy elmúlik, de 3 jön helyette. Anyajegyem pedig minden nap jön valahol valami új. Már lassan magamra sem ismerek attól, hogy szinte naponta változom

DE nem ez a lényeg, kibírjuk!!! A baba mindenért kárpótol, imádom ahogy mocorog a pocakomban.

2009. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is azt várom, hogy mikor szépülök már meg... :) de a pattanások csak jönnek-jönnek... arcomon, vállamon, hátamon... szörnyű... Úgyhogy nem vagy egyedül, ha ez vígasztal! :S
2009. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eddig száraz volt a bőröm. A T-vonalat hírből ismertem - eddig! Pattanásom csak menszesz előtt szokott kijönni 1-2 db. Mostmeg mindenütt van 1-2. Az orromon, a homlokomon, az arccsontomon, a nyakamon, a mellemen. Soroljam? A kozmetikusom javaslatára TINIKNEK való olajmentes és alkoholmentes arclemosót használok, reggel és este. Ez csökkentette némileg a tüneteket, hypoallergén krémet használok az arcomra (mert az elkezdett hámlani). Szóval szenvedek. De látom nem egyedül.

Alig várom én is, hogy úgy igazából szépüljek egy kicsit. Legalább csak annyira, mint terhesség előtt.

Ja, a hajam is elkezdett éktelenül zsírosodni, pedig eddig normál volt. És izzadok, mint a ló.

HORMONOK. De meddig ???!

Amúgy imádok kismama lenni. Gondolja a gyerek, ha már nem hánytál, nem pisiltél, nem émelyegtél, legalább a bőrőd hadd változzék.

2009. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, a baba az első, de azért jó lenne ha nem egy nagy pattanás lennék, és még elég sokára szülök. Ez van.

Boldog babavárást!

2009. szept. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!