Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áprilisban szülök, és hallotta...

Áprilisban szülök, és hallottam olyanról, hogy a kórházba nem engedik a körömlakkot. Igaz ez? Mindig megyek lakkoztatni havonta egyszer géllakkal.

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 07:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a szervezet oxigén ellátottságára utál a körömágy színe. Ha lila akkor oxigén hiány van a szervezetbe ergo szülés után vérzés áll fel. Ha teheted akkor ne lakkoztasd a körmöd a szülés előtt.
2013. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vagy lakkozd ki ha úgy szereted, csak ne géllakkal, hanem a simával. Én is úgy fogom. Azt pik-pak le lehet mosni.
2013. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azt hiszem maradok a lakkozatlan köröm mellett:)
2013. márc. 8. 09:13
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
átlátszó lakkot is használhatsz, és még erősíti is a körmöd :)
2013. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha császárra kerülne a sor, szerintem egyből lekapják a "körmödet". Szerintem a szülés előtt már ne rakass fel géllakkot. Szülés után párhétig úgysem mész sehova.
2013. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem műkörmöm volt szülés alatt. A kutyát nem érdekelte, igaz, nem császárral szültem. De vérzés császár nélkül is felléphet. Biztos, hogy szerencsésebb, ha rendesen látszik a körömágyad, de ha gond van, azt nem csak onnan kellene, hogy lássák.
2013. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sürgősségivel szültem, piros műkörmöm volt!:) Nem igazán érdekelt senkit, de ha baj lett volna, akkor sem tudtak volna csinálni vele semmit!:)

Túléltem!

2013. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Császároztak, műkörmöm volt és a lábkörmöm is lakkozott. Nem volt gond. Pedig tudtam, hogy császár lesz. Én is olvastam erről, de nem nagyon érdekelt. Szülés előtt elmentem pár nappal, azóta sem jutottam el, pedig már fél éves :-)
2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!