Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák segítené...

Tapasztalt anyukák segítené tek értelmezni a ctg eredményem? Én nem tudom mi micsoda ( kép)

Figyelt kérdés

[link]


köszi


2013. márc. 8. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Már rég voltam ilyenen, de nekem ez fájásnak tűnik.

Mikor csinálták? Mire vagy kíváncsi?

2013. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy:

fölső a baba szívfrekvenciája, alsó pedig a méhtevékenységet, vagyis a fájásokat méri.

2013. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy ezek fájások e és ha igen akkor mien mértékű, vajon menyi lehet hátra... tegnap reggel készült
2013. márc. 8. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Éreztél valamit?

Szerintem nincs sok hátra,(órák, napok) egész szabályosak is.

Fáj is, vagy csak feszül?

2013. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kemenyedett és gorcsolt is, olyan alig kaptam levegőt érzés volt...
2013. márc. 8. 09:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek akkor jósló fájások voltak. Le is állhatnak egy időre, de az is lehet, hogy valódi fájásokká alakulnak. Ha időben is vagy, akkor szerintem tényleg nincs sok hátra. Még most pakolj be, ha valami kimaradt :)
2013. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

38 hetes vagyok, úgyhogy már jöhet:)

Köszönöm a segítséget!

2013. márc. 8. 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Több fájásod is volt, de azt azért nem mondanám, hogy szabályosak. A szabályos fájások "kerekebb" formát írnak le, nem ilyen szögleteset. De ettől függetlenül bármikor beindulhat a szülés.
2013. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért szögletes, mert 100-ig mér a gép, fölötte egyenesen levágta. De ha megfigyeled: 5-10 percenként jöttek (nem mondom, hogy tök szabályos, de azért alakul) és egy-egy fájás 1-2 pecig tartott.


Ha jól emlékszem, amikor már vajúdtam, akkor nem is ment vissza egyáltalán a nullára a fájásközöknél sem

2013. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Majd jelentkezel, hogy végül mikor lett meg a baba? :) Kíváncsi vagyok
2013. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!