Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit aggaszt a vérvétel...

Kicsit aggaszt a vérvétel eredményem! 8 hetes vagyok! Szerintetek ez gond?

Figyelt kérdés
Fehérvérsejt 12.4 és 4.4-11.3-ig normális,NEUT80.2 és 50-70 között a normális,LYMPH 14.1 és25-40-ig jó,EO 0.3 és 2-4-ig jó,NEUT absz 9.98 és 2.2-7.9-ig norm.,EO absz 0.04 és 0.09-0.45-ig norm.!Vizeletnél a fehérvérsejtnél pedig azt írták telve foszfáth csap.-al.!Ez nagy bajt jelent???Kicsit ideges vagyok!!
2013. jan. 18. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, mert terhességnél sok érték megváltozik, és teljesen normális.

Azok a referencia tartományok, amiket te is leírtál, "normális" esetben számítanak, de a terhesség úgymond egy más állapot, ahol bizonyos értékek emelkedhetnek, míg megint mások csökkenhetnek, anélkül, hogy ezek bármilyen kórós elváltozást jeleznének.

Példaként : a fehérvérsejt egészen 16.0-ig normális terhességben! (Nekem a legutóbbi vérvételen 17.4 volt)

2013. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A minimális eltérés egy "Megfázás" is lehet, ami tünetet nem produkál, de a vérképben benne van.

A vizelet az pax...

2013. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!