Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mintha a hüvelyemben megmozdul...

Mintha a hüvelyemben megmozdult volna valami? Mit érzek,19hkm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rosszul meg semmi ilyen, de mintha egészen lent megmozdult volna valami, és úgy éreztem, mintha a hüvelyemben lett volna..

Vagy 2 napja ha tüsszentek valami befolyik a bugyimba, nem sok és csak addig amíg tüsszentek, igaz én színtelennek látom, de szerintem vizelet..

Ugye nincs baj?


2013. márc. 8. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokszor érzem úgy, mintha a baba ki akarna nyúlni "ott" :D

És a vizeletes gondok is természetesek ilyenkor, majd szülés után elmúlik:)


31hkm.

2013. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól van akkor már megijedtem, mert mozogni már régen érzem, de ilyet még nem tapasztaltam, hogy szó szerint a hüvelyemben éreztem valamit.. persze gondolom nincs ott csak valami miatt ott érzem :D De hogy őszinte legyek azért én elég félős vagyok, szóval simán elképzelem, hogy szülök minden előjel nélkül 19 hetesen :D
2013. márc. 8. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

jaj dehogy szülsz:D Hidd el fájdalom nélküli szülés nincs. Nekem 22 hetesen indult meg, hát azt hittem meg halok...


1-es.

2013. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
2013. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jól van akkor megnyugodtam :D Nem én pontoztatlak le én zöldet adtam végig.. :(
2013. márc. 8. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a folyás kicsorgását érzed, én is szoktam érezni! 18 hetes km
2013. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem folyás, mert szinte totál elázik a bugyim... sajna..
2013. márc. 8. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, nekem is olyan mintha a hüvelyemben mozogna. :)
2013. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na már azt hittem, hogy teljesen hülye vagyok :D Amúgy a tüsszentős becsorgós dolgot azért írtam, mert még magzatvízre is gondoltam...
2013. márc. 8. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Vizelet az, amit tüsszentéskor érzel. Ha elfogadsz egy jó tanácsot: olvass utána a gátizom tornáztatásának, hogy szülés után felkészült legyél. Nagyon sokat segít. Most, terhesen már nincs értelme erősíteni az izmokat, de később kelleni fog.
2013. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!