Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyucik, ti mit...

Tapasztalt anyucik, ti mit használtatok terhességi szorulás ellen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én esténként szatmári szilvalekvárt(bio bolti) eszem pár jó nagy kanállal ééés másnapra eredménye is lesz :)

Bár most amióta szedem a vastabimat (MaltoferFol) minden nap van székletem!

32hetes Pocakos :)

2009. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rostos jó hashajtós ételeket,mondjuk barack,szilva,tej...mondjuk nekem könnyebb a helyzetem mert sok étel meghajt:)
2009. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggel, -azonnal ébredés után- éhgyomorra egy teáskanál házi sárgabaracklekvár és rá 2-3 korty langyos víz. Fontos hogy házi gyártmány legyen, ne üzleti. Eddig minden ismerősnál bevált. Nem gyógyszer, nem lehet hozzászokni, és nem olyan rettenetes, mint amilyennek hangzik :)
2009. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:):) és mi a neve annak a lekvárnak amit régen is használtak?állitolag bio és gyógynövény boltba lehet csak kapni.
2009. szept. 13. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Na és a jó öreg TAMARIN lekvár :)
2009. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm:):)igen erre gondoltam!:) mennyire hatásos? és körübelül mennyibe kerül?:)
2009. szept. 13. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nallam az aszalt szilva is segitett. Mindig estefele ettem vagy 4-5 darabot es masnap reggel mentem is a wc-re. Sokszor vanilias activia joghurtal ettem az aszalt szilvat mert ugy nekem nagyon fincsi volt. :) Remelem nallad is bevallik valami es boldog babavarast!
2009. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon finom megoldának hangzik!ezt tuti kipróbálom!:) köszi
2009. szept. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!