Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes km vagyok, az este...

Cs.dóraa kérdése:

32hetes km vagyok, az este voltam wc-én és a papír kicsit véres volt. Legközelebb mentem és nem volt olyan akkor volt 1xer. Nem fájt semmim, a baba is mozgott. Ez mit jelent, baj lehet? Fontos!

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én feltétlen bementem volna, bemennèk a kórházba!
2013. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Én nem hiszem, hogy baj lenne. A nyák távozhatott így (is) az lehetséges... Ha mocorog, nem fáj, akkor baj biztos nincs
2013. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is bemennék, mert lehet, hogy a lepény kezdett leválni.


Kétlányos 31hkm.

2013. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,dokihoz kedden megyek ha addig nem lesz újra ilyen gond.
2013. márc. 9. 09:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt minden vérzéssel kórházba kell menni, bár az esetek nagy részében nincs komoly probléma.
2013. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
A dokidat felhívod, megkérdezed. Egy kicsi vér pedig nem igazán ad okot az aggodalomra. Ha folyamatos a vérzés, nyilván más a helyzet.
2013. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mennyire volt véres? Nekem 3-4x volt a harmadik trimeszterben ilyen, kb borsónyi vér a papíron. Elmentem dokihoz, azt mondta, valószínűleg egy hajszàlér megpattant, az okozhat ilyet.

Azt mondta, ilyenkor érdemes nagyon finoman odanyomni a wc papírt a hüvelybemenethez, és megnézni, hogy hol véres. Ha nem középen, akkor szinte biztos, hogy megpattant érről van szó.

2013. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyobb volt borsó nagyságnál.
2013. márc. 9. 10:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkezdett tágulni a méhszájad. Esteleg hívd fel a dokidat, hogy megnyugtasson! Van olyan doki, aki azt mondja, nincs semmi baj, de van olyan doki is, aki ilyenkor feltétlenül látni akarja a kismamát.
2013. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem hogy miért itt kell kérdezgetni ezeket a dolgokat laikusoktól, és miért nem az orvostól...Az orvos nem tudna esetleg jobban megnyugtatni?
2013. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!