Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamik! Kinek, hogy...

Kedves Kismamik! Kinek, hogy fogják hivni a kisbabócáját?

Figyelt kérdés
Hanyadik hétben vagytok? Hogy érzitek magatokat?

2013. márc. 9. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

13 hetes vagyok

Van már egy kislányom, Laura Lilla

Ha fiú lesz Lőrinc lesz, ha lány Noémi Nóra

Kicsit rosszul még, de egyre jobb.

2013. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Szintén 13 hetes vagyok :) Jól érezzük magunkat, már nincsenek rosszullétek. Ha kislány lesz Hanna lesz a neve, ha kisfiú, Máténak fogják hívni :)
2013. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek! :)


Mi 9+2 hetesek vagyunk. Szerencsére nem voltunk rosszul, csak a teszt után 2-3 napig, de azt hiszem az is csak bemagyarázós alapon. Teljesen jól vagyunk csak ennénk meg aludnánk. Ha fiúnk lesz : Dominic Péter lesz , ha pedig lány akkor: Dorothy Fanni bár ezen még vitatkozunk :)

Egyébként első baba lesz :)

2013. márc. 9. 17:30
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok!


10+0 vagyok ma, tünet: enyhe fáradtság.


Van egy Fanni és egy Jázmin nevű lánykám, ha kestesó fiú lesz, Milán lesz, ha lány, akkor Lia.

2013. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Ma töltöttem a 34.hetemet,leányzó lakóm van,akit Szonja Sárának fognak hívni,nagyon várjuk az érkezését már főleg a 27 hónapos nagy és okos bátyók!!!:)))
2013. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
jaaaj 6os annyira nevettem:))
2013. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
6-os tutira tanárnő...
2013. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os Gratulálok a gyerekedhez...!

Megnyugtatlak nincs több személyiségem, egyszerűen NEKEM igy esik jól beszélni, sajnálom, hogy nem nyerte el a tetszésed. Mivel a magzatom miatt vagyok 10x olyan álmos és éhes mint ezelőtt, igy hát igen... ENNÉNK és ALUDNÁNK igy többes számban ;)

Egyébként Magyarországon igen annak kellene lennie, de mivel nem ott élek az én BABÓCÁM bizony Dominic vagy Dorothy lesz!! ;)

2013. márc. 9. 17:47
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha kisfiú Attila az apukája után, ha lány akkor pedig Aliz.

18 hetes vagyok. Tök jól érzem magam, csak állandóan ennék.. És eszek is.. :D

2013. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon nagyon jól vagyok! Imádom a terhességem, és a mellfeszülésen kívül semmi tünet.

11+1 naposak vagyunk!

Nálunk a névnek a megválasztása kicsit komplikáltabb, hiszen az apuka nem magyar, s így a vezetéknév sem.

Ezért külföldi nevet fog kapni!

Ha kislány:Alicia

Ha fiu: Pio, vagy Dario :)

2013. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!