Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyáron szülő kismamik, hány...

Nyáron szülő kismamik, hány kismama nadrággal készültök?

Figyelt kérdés

Én július 27-re vagyok kiírva. Most vagyok 19+3 hetes. Most jutottam el odáig, hogy lassan nincs nadrágom amit felvehetnék. A pocim már szépen látszik, de eddig a régebbi farmerjaimat is simán magamra húztam, max nem húztam fel a cipzárt, és nem gomboltam be. De ugye itt a jó ide, lekerült a nagykabát is, mostmár nem járhatok letolt sliccel, ráadásul már kényelmetlen is. 1 nadrágom van jelenleg, amit be tudok rendesen gombolni, + leggings-ek. Nektek hány kismama nacitok van, vagy mennyit terveztek venni? És ebből hány hosszú és hány térdnadrág? És hol vettétek/veszitek őket jó áron?

Köszönöm.


2013. márc. 5. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én nyárra elsősorban ruhákkal készülök, nem nadrágokkal. felhúzok egy ruhát és kész. nem melegít, derékban nem szorít.

1 kifejezett terhesnadrágra gondoltam, és már van 2 gumis derekú nadrágom.

aztán majd meglátjuk, ha itt a nyár :)

én turiban fogok venni ruhákat.

13 hkm

2013. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kismama nadrágom van egy kisebb pocakra és egy nagyobb pocakra. De nem ezeket hordom, hanem az egyik farmeremet letolt sliccel és derékmelegítőt húzok rá, ami szűk, így megtartja, nem esik le és nem látszik a bugyim. Abban bízok, hogy kihúzom ezzel a farmerrel, amíg beköszönt a meleg és akkor tudok ruhákat hordani - leggingsel, amíg nincs olyan meleg. Egy konkrétan kismama nyári ruhám van, a többi rendes nyári ruha, amikbe simán bele fog férni a pocak. Egyébként azt a pár kismama ruhát, amim van (felső is) a Brendonban vettem.
2013. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Előző terhességem során vett ruháimat hordom, nyárra van egy kismama halásznadrág és két könnyű, háromnegyedes kantáros gatya, meg van egy rövid farmer szoknya, de én is inkább a ruhákat szeretem hordani, sokkal nőiesebbek.

Főleg a Brendonban vásároltam, meg néhány más, nem kimondottan kismama ruhákat áruló üzletben, ahol van pár cucc km-eknek is.

2013. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én az első babámat szintén nyáron szültem, július 1-én. Nekem nem volt egy kismama gatyóm sem nyárra. Ha hűvösebb volt simán rám jöttek a leggingsek vagy a melegítő gatyók, amúgy többnyire én is egyberuhákat hordtam, az kényelmes volt és sehol nem szorított. De volt olyan, hogy felvettem farmer rövidnadrágot hosszított felsővel és akkor nem látszódott, hogy nincs begombolva. :-)

Szép babavárást!

2013. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tuti nem veszek nadrágot nyárra max legingset, én ruhákra gondolok már és szép tunika blúzokra. kizárt dolog hogy nadrágban megfőnni szeretnék. így is mindig melegem van, mi lesz majd a nyáron ??
2013. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok, eddig 2 kismama nadrágom volt, de most hogy itt a jóidő, többet kimozdulok, vettem még kettőt, meg egy kismama széldzsekit.

Ezzel a 4 nadrággal kihúzom, június közepé szülök.

Nyáron is van hűvös, esős borús idő, mikor kell a hosszú nadrág, na meg szülés után is akkora hasa marad az embernek mint egy 5-6 hónapos terhes, kb. 1 hónapig még a terhes nadrágokat hordtam!

2013. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 18+2 hetes vagyok, egy kismama nadrágom van, plusz egy farmerom amit úgy hordok, hogy nem begombolom, hanem a lyukba fűztem egy hajgumit, és azt akasztom rá a gombra, így még tök kényelmes:)

Ma egy kismama nadrágot fogok még venni, de amúgy én is leggingseket, térdnadrágokat, tunikákat, és később pedig nyári kisruhákat tervezek hordani.

A kismamanadrágok vagy nagyon drágák, vagy ami nem olyan drága, az általában divatjamúlt és bénán néz ki (legalábbis nekem ez a tapasztalatom)

2013. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia én is juli 27-re vagyok kiirva!És én azon gondolkozok hogy sima térd nacikat vagy gumis rövid nacikat veszek!
2013. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jó ez a gomblyukba fűzött gumi! kipróbálom én is :)

a nadrágjaim jók lennének, ha nem kellene begombolni, de gumival talán tényleg fel lehet még venni! kösz a tippet!

2013. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 3 hosszú szárú kismama nadrágot vettem (2 farmert és 1 fekete elegánsat), és egyenlőre 1 kismama szoknyát és 1 kismama harisnyát.

Azt nem mondom, hogy olcsón vettem, de ezekben a boltokban voltam: C&A, Kismama Divat (Teréz krt. 18.)

és még fogok menni ide: B.boom (Széna tér), Mona Mama (Jászai Mari tér), Hello Mami (Westend, -1. szint).

Én is júliusra várom a babámat. :)

Boldog babavárást!

2013. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!