Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy elkezdtem...

Előfordulhat, hogy elkezdtem kinyilni de a nyákdugó még nem távozott? Vagy mindenképp távozik ha elkezd nyílni az ember?

Figyelt kérdés

Figyelem mindig a wc-t de nem találkoztam vele. Jövöhéten megyek dokihoz és kíváncsi vagyok hogy így hogy nem szedem a magnéziumot már és sokszor van intenzívebb fájásom, elkezdhettem-e nyílni, vagy sem mert a nyákdugót még nem láttam.

Előre is köszönöm a válaszokat. 36 hetes 5 napos kismama vagyok.


2009. szept. 13. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem távozott. 5 perces fájásokkal mentem a kórházba. Megvizsgált az orvosom, és akkor lett olyan a kesztyűje.
2009. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én a terminusom napján még teljesen zárt voltam, három nappal később pedig már két ujjnyira voltam nyitva. Se fájással, se nyákdugóval nem találkoztam a három nap alatt :)

Szóval elkezdhettél kinyílni akkor is, ha nem megy el nyákdugó.

2009. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kíváncsi leszek. :)
2009. szept. 14. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!