Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák kivárja augusztus...

Kismamák kivárja augusztus elejére a babáját? Szül még valaki rajtam kívűl ekkor a Péterfy Sándor Kórházban?

Figyelt kérdés

Nektek mi lesz tudjátok már? Hogy vagytok? mekkora a babátok? :) Boldog babavárást mindenkinek! 19+2hkm


Nekünk kisfiú lesz és Olivérnek hívják, már 16 cm mi aug:2-re vagyunk kiírva! Nagyon jól vagyunk eddig nagyon jól viseltem a terhességet! Nagyon várjuk már :)



2013. márc. 10. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én augusztus 10-re vagyok kiírva. Ebben a kórházban végzem a vizsgálatokat mivel itt dolgozom de a Sote-2ön fogok szülni. te mikorra vagy kiírva,

éN 18 hetes vagyok és még nem tudjuk a baba nemét.

2013. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én aug. 7-re vagyok kiírva. Még nem tudjuk a nemét, talán kedden, a genetikai uh-n kiderül!
2013. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én augusztus 5- re várom a babát. Ma töltöttem be a 19. hetet. Kisfiú lesz, de a névén még dolgozunk. A Bajcsyban fogok szülni. Vásároltatok már valamit a babának? Mi a babakocsit vettük csak meg, amúgy még semmink nincs. Mindent venni kell úgy néz ki, nem kapunk senkitől megörökölt babás dolgokat sajnos. Nincs az ismetetségi körben olyan aki mostanában szült volna.
2013. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi nagyon sok mindent kapunk a nővéreméktől, szóval mimég semmit nem vettünk.
2013. márc. 14. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!