Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete és 1 napja nem védekzün...

1 hete és 1 napja nem védekzünk (több alkalmat voltunk így) babát szeretnénk! Ma reggeli tesztem negatív, de van alhasi görcsöm mint mensinél csak gyengébb. remélem a teszt tévedett és babás vagyok! Szeintetek? Nagyon szeretnénk!

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korán teszteltél.Még várj 4-5napot és akkor tesztelj eggeli elsö vizeletböl és minnél érzékenyebb teszttel.Sok sikert.:)
2010. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2,5 max 3 hetes terhes lehettem,amikor tesztet csináltam, de még elég halvány volt. Túl korán csináltad és azt sem lehet tudni, ha terhes vagy, hogy melyik együttlétnél fogant. Az is lehet,hogy az utolsónál. Mikor van kb. peteérésed?
2010. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van egy oldal ahol betudom jelölni a mesim idejét és kiadja hogy várhatóan mi lenne a baba neme és mikor lesz a következő peteérésem.. nos az oldal szerint június 13-án
2010. máj. 21. 16:12
 4/7 A kérdező kommentje:
és május 30-án kellene mensiznem majd... az még 9 nap,akkor megvárom addig nem tesztelek,csak ha késik...
2010. máj. 21. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idegbajosan kezdtek neki a babának, akkor ne csodálkozz, hogy nem fog rögtön sikerülni. Ezzel az őrült számolgatós, tesztelgetős kapkodással máris elintézted magadnak, hogy ez a hónap garantáltan mensivel végződjön (de nagyon remélem tévedek)
2010. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha csak én írtam volna...félelmetes a hasonlóság. Annyi a különbség, hogy nekem 26.án kell megjönnie, mert rövidek a ciklusaim. 13.án volt pém. Ma negatív lett a teszt:(. DE most várok 1.ig, előbb nem tesztelek, persze ha nem jön meg. Maj d légyszíves írd meg mi lett a végeredmény! Izgulok érted!
2010. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szi. nekem eddig nem jött meg 2-án kellett volna,de nagyon feszül a mellem és görcsölök is,szúrkál a hasam.remélem nem jön meg és baba van a dologban,de félek mert ez nagyon mensis tünet.
2010. jún. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!