Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utoljára feb.6-án volt meg....

Utoljára feb.6-án volt meg. Egy hete olyan gorcseim vannak időközönként mint mikor megjön. Tesztet még nem mertem vennimert félek a csalodastol, hisz legalább öt éve pr. Valahol remenykedem hogy most osszejott! Szerintetek várjak még egy kicsit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A csalódást nem a teszt fogja okozni, hanem maga a tény, ha nem vagy terhes.

De ha meg az vagy, akkor meg a tesztet meg kell csinálni vagy orvoshoz el kell menni, hogy ő mondja azt, hogy most összejött a dolog, különben saját magad nem fogsz megbizonyosodni róla, hogy az vagy. Legalább is, most még nem.

Amúgy ha normál ciklusod van, nem hosszú, akkor miért ne reménykedhetnél, hisz késik a vérzésed, ami lehet jele terhességnek?

Szóval csinálj tesztet! Most már nyugodtan meg is csinálhatod.

2013. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem veszek tesztet. 28 napos a ciklusom.
2013. márc. 10. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
mi 7év prób. után örülhettünk a +tesznek nekem is voltak görcseim mielőtt meg akart volna jönni. azt azon kaptam a fejem hogy rosszul vagyok a kávé illatától. utána jöttem rá hogy nem jött meg júliusban. augusztusban teszteltem +. ha már késik akkor nyugodtan tesztelj.
2013. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem mindenképp vegyél tesztet, mert ha az vagy, akkor már mutatnia kell. ha 28 naposak a ciklusaid akkor elvileg a menstruációd sem jött meg, ha most gondolkodsz a teszten, szóval szerintem mindenképp vegyél egyet, ne örlődj ezen.

én is így voltam vele, már két éve szerettem volna, és most február 24-re nem vártam, nem jött meg és azonnal vettem két tesztet, mindkettő pozitív lett, nagyon örültem. :))

nekem is voltak görcseim és még mostanáig vannak, de a görcsökön és a mellfeszülésen kívül akkor semmit nem éreztem, most már kezdődik a hányinger és a hányás is.

szurkolok neked és mindenképpen írd meg, hogy mi lett az eredmény! :)

2013. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan várhatsz még pár napot, de szerintem, ha megjön a mensid, az is legalább akkora csalódás, mint a negatív teszt! Szurkolok nagyon, majd légyszi, írd meg, mi lett!
2013. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem negatív lett, viszont még mindig nem jött meg, és gorcsol a hasam igaz már nem úgy mint napokkal ezelőtt. Hát nem tudom várok még csinálok egy újraönt tesztet és ha az is -akkor orvoshoz megyek mert akkor valami gáz van.
2013. márc. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!