Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok....

31 hetes kismama vagyok. Tegnap délután görcsölgetett a hasam, derekam is fájdogált. Létezik, hogy ezek már joslófájások? Ma délelött szintén. Nem idöközönként jön, hanem olyan mensisen, mintha meg akarna jönni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, MagneB6 vagy magnerot javasolt
2013. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:)
2013. jan. 16. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok és épp ezt érzem én is! A derekam a hasam de nem erősen csak kicsit görcsölget, de a lábaim is fájnak, alig bírnak el, mondjuk plusz 12 kilóm van 63-most 75, lehet ettől is fáj.
2013. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is 12-öt hiztam eddig:)

Kezd vizesedni a lábam és nem fáj,de lassabban teszem meg a távot már:)

Nekem a bordám a jobb oldalamon fáj nagyon:S

Egyszerüen már feküdni nem tudok tőle és tegnap ez a görcsölés,hát fene tudja....De mondom nem idöközönként jön,hanem olyan mintha rögtön meg akarna jönni,párosul mellé a derekam is mint mensikor szokott,megijedtem kicsit,korai lenne még ha kibujna a manocska...

2013. jan. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!