Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST -re járok kórházba, saját...

NST -re járok kórházba, saját dokihoz viszem az eredményt kórházon belül. Ha meg akarna vizsgálni egy ilyen alkalommal, meg kell kérdeznem mivel tartozom?

Figyelt kérdés
hiszen műszakban van, viszont nem lenne ugye köteles velem foglalkozni. .. ti hogy csinálnátok? kérdezzek rá, mivel tartozom?
2013. márc. 10. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy illene e, de én sosem kérdeztem meg ha a kórházba vizsgált az orvosom. Hisz műszakban van. Szerintem nem kell!
2013. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem kérdezném meg,amúgy is dolgozik, ráadásul a kórházban vizsgálna meg, az ottani felszereléssel.

Amúgy nálunk úgy volt, hogy NST-n megkérdezte az ápolónő, aki felrakott a gépre, hogy kihez járok terhesgondozásra, és ha műszakban volt, hozzá kellett menni, ha nem volt a kórházban, az ügyeletesnek mutattam meg az NST eredményt, bár nekem NST-t max megismételték mégegyszer, de sosem kellett vizsgálatra maradnom.

A lényeg,én nem kérdezném meg.

2013. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kórházban nem!
2013. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!