Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Influenzás lettem valószínű.20...

Influenzás lettem valószínű.20 hetes vagyok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Mivel tudom a lehető leghamarabb kitakarítani? Van aki átesett rajta?

2013. márc. 11. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

méz,c-vitamin.,citrom,torokfertőtlenítő septofort,tantum verde.Lázesetén hűtőfürdő,vagy kék panadol.


Tavaly én is pont 20 hetesen lettem beteg,majd meghaltam.A végén antibiotikumot kaptam,mert nem javultam a fent említett dolgoktól.

2013. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kúráld magad! Sok sok citromos, mézes tea, esetleg mézes-fokhagymás kamillatea, C-vitamin, fokhagyma. Ha lázas vagy, azt csillapítani kell! Ja, és a legfontosabb: pihenés, amennyit csak tudsz!
2013. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, szedhetsz-e rá valamit, én nem volt hasonló cipőben, de a betegség ellen pár tipp:

igyál nagyon sokat, ha nem kívánod, akkor is, nagyon fontos! enni is egyél, sokat, gyümiket, zöldséget, husit ha bírod.

anyu húslevese aranyat ér, szerezz valahonnan, jó forrón csodákra képes:)

szellőztess nagyon sokat. papírzsepit ne használj többször, vagy nagyon sokszor.

zuhanyozz rendszeresen, ha nem mozdulsz ki, akkor is.

ha köhögsz, mindenképpen keress/kérj valami szedhető csillapítót.

egyél mézet, ha tudsz, citromot is nyalogathatsz mézzel.

állítólag a sósvizes öblögetés (ne nyeld le) nagyon jó, ha a torkod is gázos.

és feküdj ágyban, régen én csináltam olyat, ált. bevált, hogy éjszakára baromira beöltöztem, betakaróztam, reggelre csurom víz volt minden, így kiizzadtam a betegséget szinte teljesen. persze utána zuhi, átöltözés, ágynemű csere.

jobbulást neked!!!!

2013. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre elkezdtem tüsszögni, meg fáj az összes izületem.. Úgyhogy ez bizony valami nyavalya lesz. Meg olyan "kótyagosnak" érzem a fejem. Örülnék, ha jobban nem hatalmasodna el. Még lázam nincs.
2013. márc. 11. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!