Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? / bővebben lent/

Mi lehet ez? / bővebben lent/

Figyelt kérdés
37 h km vagyok. Ma észrevettem, hogy kis mennyiségű fehér váladék távozott a hüvelymből. Mi lehet ez? / olyan, mint a tej/
2009. szept. 14. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nyákdugó. Nekem már a 28. héttől ilyen sűrű folyásom van, de nem kóros. Ne izgulj, nyákdugó nélkül még hetekig együtt lehettek :)
2009. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. szept. 14. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Az nem bizti hogy nyákdugó. Nekem a végefelé elég erős folyásom volt, még canesten hüvelytabit is felírt a doki! A nyákdugó inkább rózsaszínes, nyúlós!

2009. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak sima folyás, a terhesség alatt többen írták itt, hogy testápoló szerű, bő folyásuk lett. De talán egy tenyésztést megér, így közel a szüléshez, ha eddig nem volt.
2009. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!