Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik nézz ki...

Szerintetek melyik nézz ki jobban? Többi lent

Figyelt kérdés

1,5 hónap múlva esküvőre megyünk , akkor leszek 8,5 hónapos terhes !

Ezek a ruhák közül kellene választanom ! Szerintetek melyik nézz ki jobban ?

Ti szerintetek egyel talán elmehetek ilyen ruhába az esküvőre ?

[link]

[link]

[link]

[link]

Ilyen cipőm van szerintetek nem magas nagyon ?

[link]

Köszi a segítséget mindenkinek :)



2013. márc. 12. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A 2-es vagy a 4-es. Bármelyiket kombinálhatod egy kis kabátkával. Csini lesz. A cipő attól függ, hogy bírod-e. A tesóm szinte a teljes terhességét 10 centis sarkon csinálta végig, úgy hogy a 36. héten is dolgozott. Én balerinákban és sportcipőkben nyomta le, mert magas sarkúban - ne nevessetek ki- szédültem :D
2013. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A harmadik kivételével mind tetszik.Talán a másodikat választanám.Az első bár tetszik valahogy nekem is hálóinges,de a második nagyon szép elegáns.A magassarkú cipőt én hanyagolnám,de ha tudsz benne menni...
2013. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A 2. :) nagyon csini :) A cipő is jó hozzá!
2013. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Első vagy a második. Vigyél magaddal egy váltó cipőt, ha nagyon kényelmetlen lenne a magassarkú, le tudd cserélni. Én hét hónaposan kb ilyen magassarkúban mentem koncertre. Nem lett volna gond, ha hazafele nem kellett volna rohannunk hogy elérjük a vonatot.
2013. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2 vagy 4, a cipőt meg te tudod, mennyire bírsz menni benne. :)
2013. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. és a 3. ruha tetszik a legjobban. A cipő nekem magas lenne, de ha te bírod, akkor vedd fel nyugodtan, de az hogy legyen nálad váltócipő tényleg jó ötlet. :)
2013. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
az elso nagyon szep ,en abba mennek .ciponek mast valasztanak ,pl ilyen kis balaerina cipokre gondolok ,nincs sarkuk es alkalmakra is tokeletessek:)
2013. márc. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. a legjobb, a cipőt meg te érzed. De az is lehet (ne úgy legyen), hogy addigra bedagad a lábad és fel se tudod venni.
2013. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek a ruhák! Nekem az első tetszik legjobban, az nagyon elegáns, egy esküvőre jó választás!
2013. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az első. [link]


Gyönyörű, alkalmi.

A kettes is szép, csak a színe talán esküvőre nem alkalmas, de az is nagyon szép ruha:)

boldog babavárás, és gratulálok:)

2013. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!