Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teganp kérdeztem barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teganp kérdeztem barátomat, hogy szte én vagy exe nézz ki jobban és semmi válasz csak terelt, ebből magamtól is rájöttem a válaszra. Nektek nem esett volna rosszul? :S

Figyelt kérdés
Aztis kérdeztem tőle ha nem lennék vissza fogadná-e erre: lehetséges. Lehet érezz még valamit exe iránt???:S:S
2011. júl. 12. 09:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
biztosan... még szereti... de legalább őszinte barátod van...
2011. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

a szepseg nem minden.

szerintem rosszul tetted fel a kerdest. es ez egyben johir is, legalabb nem hazudik :)

2011. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de ez a te hülyeséged is. Minek kérdezel ilyeneket?
2011. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
exe bejelőlte facen és így szóba került közöttünk mert nem tudta h visszajelőlje és minden innnden indult összinte..ahha..2éves kapcsolat..mehet a fenébe! rádásul a csaj megcsalta..ennyit arról, hogy nem a külső számít mert a csak belsőleg is hulladék! :D
2011. júl. 12. 09:19
 5/24 A kérdező kommentje:
*csaj
2011. júl. 12. 09:20
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De miért kérdezel ilyeneket? Nem összehasonlítható a kettő... lehet neki nagyobb melle volt, neked meg szebb a mosolyod... ne csodálkozz, hogy zavarba hoztad... amúgy meg, vagy neki, úgyhogy nem mindegy mi lenne, ha nem lennél? Ha az exével akarna lenni és ennek csak te lennél az akadálya, akkor szakítana veled.
2011. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
az nem ilyen könnyű mert a családja kinem állhatja oda a lábát bese tehetné, baráti köre szintén..szall nem én vok a fő akadály úgy hiszem:)
2011. júl. 12. 09:21
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Ez ott hibádzik, hogy ő maga mondta, hogy ha te nem lennél, akkor lehet visszafogadná... szóval mégiscsak te vagy az akadály úgymond...
2011. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
akkmagyraán még felesleges is vagyok az életébe ez annyira jó! annyira elegem van az egész párkapcsolat mizériából..tuti soha többet nem kell-.-"
2011. júl. 12. 09:30
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha ilyen hisztis p.csa vagy akkor nem nagyon van jogod elítélni a pasidat amiatt, hogy kifelé kacsintgat... szegény még azt se tudta, hogy visszajelölje e az exét, te meg már visszaképzeled a karjaiba... 23L mielőtt hímsovinisztának gondolsz...
2011. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!