Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Féltetek a programozott...

Féltetek a programozott császártól?

Figyelt kérdés
Szóval nekem tuti a második is csaszi lesz,de én nagyon félek a műtéttől!Ti hogy készültetek lélekben rá?Minden okés volt az operáció alatt és utánna is?Láz vagy egyéb baj nem lett?Köszi a válszokat!
2009. szept. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem féltem tőle.

Tudtam mi lesz.Kicsit ideges voltam ugyan de félelemre nem emlékszem.

Semmi nem volt utána, sem közbe sem.4 napon jöhettünk haza:)

2009. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én féltem kicsit, de túl vagyok rajta! Se lázam nem volt se semmi! :)
2009. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az érzéstelenítő beszúrása nem fáj, mert fújnak rá lidokaint, magát a műtétet nem érzed, ez vili. Viszont utána nekem speciel nagyon fájt, (nem ijesztgetni akarlak) pedig elég magas a fájdalomküszöböm. Néhány ember azt mondta, nem fájt különösebben. Ez egy nagy hasi műtét, ahol izmot, bőrt, vágnak + a méhedet is.

A lényeg, hogy sokat sétálgass minél hamarabb, annál kevésbé fog fájni, hamarabb gyógyulsz.Algopyrint vigyél magaddal. Én másnap már törökülésben ücsörögtem, jöttem-mentem, de továbbra is állítom, hogy fáj.A hazajövős napon már egész istenes, addigra okés leszel!

2009. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így van! A műtét után amikor felébresztettek hogy menjek zuhanyozni, akkor én azt hittem meghalok! Nagyon nagyon fájt! Pedig énis birom a fájdalmat! De amikor jöttünk haza már nekem is jobb volt! Nekem 3 nap volt az ami rossz volt!
2009. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!