Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön csináltam egy...

Csütörtökön csináltam egy terhességi tesztet és pozitív lett! A papírra az volt irva h 48 vagy 72 óra mulva csináljak másikat! Az nem baj h nem csináltam másikat? A teszt hibázhat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes csinálni másikat,ha továbbra sem jön meg és negativ az első teszted.De a pozitiv az ált sosem téved,gratulálok:-)))Amúgy én is csináltam még utánna pár nappal,és megnyugtatott hogy az is pozitiv lett:-)
2009. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én biztosra akartam menni, úgyhogy csináltam kb. az első után 10 perccel egy másikat, sőt amikor a férjem felébredt izgalmában elszaladt a patikába és hozott 2 másfajtát is. Amikor a legérzékenyebb teszten még a tesztcsík sem jelent meg, DE a + jel már rajta volt, akkor hívtam a dokit. Egy kicsit dilisek vagyunk.Tutira mentünk!


Gratula a pozitív teszthez! (-: Ha nem akarsz tűkön ülni, csinálj még egyet most és legfeljebb 2-3 nap múlva megismételed.

2009. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!Az aza igazság h holnapra be vagyunk irva a dokihoz és nem akarok beégni h azt mondom h terhes vagyok közben pedig mégsem!!:(

De remélem h az vagyok mert már nagyon beleéltem magamat!!!!

2009. szept. 14. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!