Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+4 hetesen a méhszájam...

38+4 hetesen a méhszájam 3000. Teljesen zárt vagyok, a dokinő azt mondta olyan a méhszájam mint a szikla, soha nem fogok megszülni? Vagy igy is beindulhat bármikor?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 07:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondták, aztán kedden, aztán szedrán a kiírt napon hajnalban jöttek a fájások, délben bementünk a kórházba, már 3 ujjnyira nyitva voltam, este 9-te meglett a lányom!

A doki meg csak nézett:)))

2013. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hiszen még van időd, addig még bármi lehet... :o))Tapasztalatból úgy gondolom (3X szültem), hogy szülésnél akár kis idő alatt is nagy változás történhet. A harmadiknál úgy indult el a szülés, hogy csak sima CTG-re mentem (igaz 40+2 hetesen), semmit nem mutatott, majd átmentem a szokásos méhszáj & magzatvíz vizsgálatra, ahol kiderült, hogy már majdnem 4 ujjnyira nyitva vagyok... Szóval történhetnek váratlan dolgok... Nem tudsz mit csinálni csak várni... :o)))) Gyors szülést és boldog babázást kívánok Neked!!! :o))))
2013. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, csak 38+2be megrepet a burok, szivárgott a vìz fájás 0. Bementünk oxira kötöttek, 6 órán át kaptam, de még vigyorogni tudtam. Nem reagáltam az oxira, tök zárt voltam, azt mondta a doki h az ujjbegye nem fér be, és h más ekkora adagtôl már 5x megszült volna, ugyh császározott. Nem bánom, persze nagyon kemény volt utána, de megérte.

Könnyű szülést neked :)

2013. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3 gyerekes anyukaként egyet értek az előttem szólókkal. Ez semmit nem jelent. Pár óra rengeteget számít

Nagyfiamnál vizsgálat reggel (40+3) semmi. Teljesen zárt. Délután 2 perces fájások, kh. Addigra 4 ujjnyira voltam tágulva.

Lányomnál, lözépső, indították a szülést, ő nem akart jönni

Kisfiamnál az első szüléshez hasonlóan történt. 39+1 volt, amikor kezdtem érezni az ismerős összehúzódásokat. Hajnalban. Ekkor csak 10 percesek voltak. Reggel összeszedtük a 2 nagyot, irány a nagy, aztán kórház. Dél körül megvolt.

2013. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igyál sok málnalevél teát, nekem gyönyörűen felpuhította!
2013. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem hogy ez változni fog,jó lenne ha a front beindítaná:)

Van málnalevél teám,lehet azt ízesíteni?Mertt borzalmas ize van...Mennyit ihatok belőle?

2013. márc. 13. 11:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze, minimálisan lehet ízesíteni. Bár nekem nem segített, 19 órát vajúdtam :) Sőt, még a vajúdás 8. órájában is totál zárt voltam, csak 3 óra múlva kezdtem tágulni.
2013. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hányadik szüléseddel vajúdtál olyan sokat???
2013. márc. 13. 11:40
 9/15 anonim ***** válasza:
első szülésem volt
2013. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Huuuu akkor megnyugodtam,nekem a harmadik lesz,remélem gyorsabb lesz mint az első,mert az nekem is nagyon hosszu volt:)
2013. márc. 13. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!