Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 ujjnyira kivagyok tagulva.20...

1 ujjnyira kivagyok tagulva.20 hetes terhes vagyok. Beindulhat a szules? Mire szamitsak? Mit ne csinaljak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

40+5 napra született a lányom egészségesen, sürgősségi császárral.

Pihenj sokat, feküdjél. Nézzél sorozatokat, netezz, olvasgass. Készülj lelkiekben az anyaságra!

2013. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Innentől nagyon szigorú fekvés!!! Én a 29. héten nyíltam ki, végül szigorú fekvéssel kihúztam a 37. hétig. Persze vannak olyan esetek, amikor aztán ez úgy is marad a végéig, aztán még a szülést is úgy kell beindítani, vagy császár, de sajnos koraszülés is lehet ebből, úgyhogy nem szabad rizikózni.

Ne foglalkozz most semmivel, hulljon szét körülötted lakás, akármi, te csak pihenj sokat (nemsokára úgysem fogsz hihihi :)), nézz sorozatokat neten, olvass. Én pl. megtanultam horgolni :). De ez a fekvés tényleg az legyen. Házimunka, főzés, bevásárlás stb. minden várhat most. Én csak zuhanyozni és wc-re keltem fel. Még ülni se ülj sokat, az sem jó. Legalább a 30-as hetekig húzd ki, onnantól nem lesz gond. Olvasgass szülésről, gyermekvállalásról, készülj lelkiekben a babád érkezésére! Ilyen helyzetben is boldog babavárást!

2013. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
20 hetes és készüljön az anyaságra?? Jesszus, jól megbíztattad!
2013. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Még jó, hogy a te hozzászólásod építő jellegű. Köszönjük a kérdező nevében is...
2013. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pihenés, no szex.
2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát kb semmit ne csinálj! Feküdj minél többet, pihenj. Ne emelj, ne stresszelj. Nyugi, lehet, hogy nem nyílszo tovább egy darabig, és akár végig is kihúzod, de ha romlik akkor lehet kórházba fektetnek. Semmiképp ne idegeskedj!
2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hamar kezdett nyílni a méhszájam, de csak a többedik terhességeknél (mindegyik időre született). Viszont ha ez az első terhességed, akkor sokkal komolyabban kell venned! Sok pihenés, sok magnézium, esetleg méhlazító gyógyszerek (ezt az orvos dönti el), fizikai kímélet és no sex! Ha az orvos is úgy ítéli (nem tudom, ő mit mondott), akkor gondolom, befektetnek.
2013. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 29. Héten nyíltam ki egy ujjnyira. Nem voltunk el tiltva a szextől, amikor kérdeztem a dokit, mit szabad és mit nem, azt mondta, hogy amit máskor is, de azért havat lapátolni ne menjek ki. Onnantól nem dolgoztam, itthon voltam, Pihentem, de a házi munkát pl simán megcsináltam.

40+4 naposan szültem, és még így is iszonyat nehezen tágultam.

2013. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat ne emelj ne hajolj és főleg ne idegeskedj!
2013. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!