Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Van olyan akinek elenk...

Sos! Van olyan akinek elenk piros verzes ellenere megmaradt a baba? 5-6heten 11napig barna-rozsaszin folyasom volt,1hetig semmi, most wc-n elenkpiros, folyos ver kezdett folyni. :- (

Figyelt kérdés
Felhivtam az orvost, 10-re hivott be. Kerlek mondjatok tapasztalatokat!
2013. márc. 13. 07:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én nem sok esélyt látok hogy megmaradjon. De szorítok. :)
2013. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudlak semmi jóval biztatni. Nekem mondjuk első vérzésnél elment a baba, de barátnőm pont úgy járt, ahogy te, még kórházban is volt, de a baba sajnos nem maradt meg. A dokik meg csak azzal vigasztaltak engem is, őt is, hogy ha el akar menni, akkor inkább menjen, minthogy betegen szülessen... tudom, hogy ez most nem vigasztal, nem is fog soha... próbálj meg feküdni, amíg a dokihoz nem mész!
2013. márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Es lett azota gyermeketek?
2013. márc. 13. 07:57
 4/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen,de sajna én sem szeretnék hiú reményeket táplálni..Nekem volt tavaly előtt egy ugyanilyen spontán vetélésem,6.héten.Szerencsére nem kellett befejezni.2 hónap múlva ismét teherbe estem,most március 15-én lesz 1 éves a kislányom:-)Majd írd meg,hogy mi újság,és ne keseredj el.Üdv:Tamy
2013. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megmaradt. A 7. héttől a 14. hétig véreztem, hol kicsit, hol nagyon. Volt olyan, hogy úgy elöntött a vér, hogy átázott a legvastagabb betét, a pizsmám csupa vér volt és a kórházi ágy is tocsogott. Mégis született egy makk egészséges kisbabám. Nekem tudták az okát, volt egy nagy hematóma a méhemben.
2013. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Mindenkeppen jelentkezem majd.
2013. márc. 13. 08:52
 7/23 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen,spontán vetélés lett.Utána rá 4 hónapra megint terhes lettem,folyamatosan rózsaszín vérzés,majd élénkpiros vér ömlött belőlem 11 hetesen,kórházba kerültem,de a baba megmaradt,haematoma okozta a vérzést. Már fél éves egészséges baba :) Úgyhogy nem biztos hogy a vérzés egyből vetélés,de azért a legtöbb esetben sajnos mégis azt jelzi :( Szorítok Nektek! :)
2013. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is vetéléssel végződött. De úgy voltam vele, hogy ilyenkor még a természet szelektál, és inkább most, mint később menjen el. Tudom, ilyenkor is rossz, ha valaki már nagyon vágyik rá,de tényleg jobb ilyenkor még. Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2013. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz és nem darabos, akkor van esély!
2013. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Sajnos, bármi lehet még...

De bizatásként: legjobb barátnőmnek is így volt - de neki azóta már megszületett a kisfia. Valami csoda folytán "kibírta".

2013. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!