Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete késik a menstruáciom,...

Két hete késik a menstruáciom, és helyette 3napja barna folyásom van. Ezt mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2013. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen de negatív lett.tavaly volt egy vetélésem akkor is elég késön mutatta csak ki a teszt.
2013. márc. 13. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már két hete késik,akkor szerintem már elmehetsz dokihoz,mert már szerintem látna valamit.Én tuti nem tesztelgetnék tovább 2 hét késés után,hanem elmennék a dokihoz!!


32+1 hkm

2013. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Lehet terhesség is meg hormonzavar is. Én elmennék dokihoz, és ha nem vagy terhes és gyakran előfordul veled az ilyesmi, akkor csináltatnék egy endokrinológiai kivizsgálást. Ha nem vagy terhes és nem szokott ilyen lenni, akkor nagy gond nincs - feltéve hogy nem is válik rendszeressé -, minden termékeny nőnek van olyan az élete során hogy egy-egy ciklusban felborul a hormonháztartása. Ha visszaáll magától az nem gond.
2013. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy terhesség, ahogy az előttem szóló is írta, hormonzavar is okozhatja. Mindenképpen el kellene menned orvoshoz!
2013. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most értem haza az orvostól.nem a méhemböl jön a vérzés hanem a méhszáj sebemböl.a teszt negatív,de azt mondta hogy kicsit nagyobb a méhem.ha nem jön meg vissza kell mennem 27.én
2013. márc. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!