Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 napja késik a menstruációm....

7 napja késik a menstruációm. Csináltam tesztet, pozitiv lett, de alig látszik a csik.4 napja volt egy kis barna folt, de inkább csak maszatnak mondanám. Ezt terhességnek vélhetem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

igen. a + teszt az terhesség... a barna folt nem gond.

azért volt világos a csik mert kevesebb volt a hcg szint de elég hogy + legyen.

ha megnyugtat csinálj egyet a napokban is és annak már erősebbnek kell lennie a hcg szint kétnaponta duplázódik.

2010. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csinálsz még egy tesztet egy pár nap múlva,vagy elmész egy nődokihoz,igaz ha terhes vagy még korai,mert csak petezsákot lát,de akkor legalább megvizsgál és megnyugszol.Mert ha terhes vagy nem kéne barnázni,arra azonnal írna ki gyógyszert.
2010. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,egyáltalán nem megnyugtató a barnázás,azt tudd ha esik a hcg szint az vetélést jelent.Én a helyedben vizsgálatot kérnék,nem megijeszteni akarlak,csak biztosabb a doki.
2010. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. A barnáz csak 1 napig tartott, és az is csak nagyon gyengén.
2010. júl. 9. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvoshoz mindenképp menj el!!!!Az a biztos!:)

Nekem is az volt, hogy az első teszt nagyon halvány volt és rá pár napra barnázásom volt 2 napig.Megijedtem és egyből elmentem a dokihoz,aki azt mondta, hogy semmi probléma.

Azóta nincs se barnázás, a hasam fájdogál néha, de az normális!:)


17hetes kismama

2010. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!