Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen nagyon kemény a...

16 hetesen nagyon kemény a méhem és kellemetlenül érzékeny. Érzett más is ilyet? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Sokszor félek mostanában, mert első babámnál nem volt ilyen. Sajna mozogni még nem érzem-pedig az elsőt már éreztem ilyenkor. A hasam -kizárólag a méhem tájékán - kőkemny, és ha megérintem fájdalmas, nagyon kellemetlen. Kicsit félek, az uh még 2 hét... remélem nincs baj a kicsivel...

A toxora sajna veszélyeztetve vagyokk 4 hetente járok vérvételre, de még 3 hét, mire annak is eredménye lesz..

Mit gondoltok?


2009. szept. 15. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, menj be az ugyeletre es nezesd meg magad egy hozzaerto dokival, en is sokszor bementem akar ejjel akar nappal, barmi nem szokasos jott elo. Jobb az elovigyazatossag, szerintem ne varj.
2009. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj l orvoshoz, hogy megnyugtathasson, reméljük, nincs baj, de sosem lehet tudni!
2009. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Doki!!! Izgulok érted , Majd ird meg mi volt!
2009. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keményedik a hasad. Magne B6 3x2 vagy Magnezium Citrici 3X1.
2009. szept. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!