Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet konditeremben...

Terhesen lehet konditeremben súlyokat emelgetni, gépeket használni? Milyen mozgásforma az, ami nem károsítja a magzatomat, de mégis fitt anyuka maradok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Emelni és ugrálni tilos!!!

Mást nyugodtan mozoghatsz, tornázhatsz, ha eddig is aktívan sportoltál!

2009. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én terhesség előtt heti 3x tornáztam, most majdnem minden nap. Sajnos hízásra hajlamos vagyok, és azért.

Otthon 2 db kis súlyzóval mellizomerősítő és hátizomerősítő gyakorlatokat végzek a Hyradó alatt. Majd comb- és fenékerősítés jön. Imádom a Fitt labdát is. Hetente 2x terhestorna DVD-ről, 1x terhes hastánc (mert terhesség előtt sima hastáncoltam, és nem bírom nélküle).

Nekem hiányzik a mozgás, ha csak 1 napra is kihagyom.

2009. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sulyzokat ilyeneket terhesen nem szabad emelgetni,bár sulyzoval felér ha van elözö gyerk akit emelgetni kell. -7-8-9-10-12-15-20 kilo
2021. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!