Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron ismertek...

Székesfehérváron ismertek turkálót, ahol kismama nadrágot is lehet kapni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy kismama nacit kapsz-e, de nézz be a Caraván üzletbe. A Széchenyi úton van a buszmegálló mellett. Jó nagy üzlet, és mindent lehet kapni, szó szerint MINDENT! És nagyon jó kis árak vannak. Van még Caraván a 10 emeletes ház alatt a piactérnél is, ott is jó cuccok vannak, hátha találsz magadnak kismama nadrágot.
2009. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Megpróbálom hátha!
2009. szept. 15. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én a hangár-ban vettem kismamanadrágot ezer ft-ért.

a Korona diszkont épületében találod. ráadásul minden méretben van!!

2009. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Korona diszkont az hol van? Ott az Alba ház után egy nagy kínai is van ott meg azt hiszem egy penny market? Azaz?

Köszönöm előre is!

2009. szept. 16. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! a penny-nél van igen! de nem az oldalában, hanem a fehér épület bal oldalon a parkírozó oldalában.TV shop turi stb van az épületben. Jó vásárlást jó béby holmik is vannak!

34 hetes Km

2009. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!