Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron láttam...

Székesfehérváron láttam szülészet épületében a nőgyógyászati UH-n kiírva, hogy csinálnak 4D-t is! Van közöttetek olyan kismama aki ott csináltatta meg a 4D-t? Milyen minőségű a felvétel, és a képek?

Figyelt kérdés

A Sziget utcaiba voltam, de a babámból semmit nem látni. :(

Ezért tettem fel a kérdést, hátha járt ott közületek már valaki. :)


2010. jún. 24. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem voltam vele megelégedve, a babából alig látszott valami és a képek minőségével is voltak gondjaim. Ráadásul kétszer voltunk, mert az első nem sikerült. Ami pozitívum, ha nem sikerül akkor (ha jól emlékeszem) az elsőt nem kell kifizetni.
2010. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor ez is olyan lehet mint ami a Sziget utcában van. :S Mert ott sem látszott semmi a babából, az orvos mutogatta, hogy mi hol van, de én semmit nem vettem ki belőle. :( Esetleg nem tudsz jobb minőségű 4D-s uh-t valahol?
2010. jún. 25. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából én a sziget utcairól jót hallottam eddig. Sajnos másikat nem tudok Fehérváron. Hányadik hétben voltatok? Mi a 28.-ban, de akkor már elég nagy volt a baba és azért is látszódott belőle kevés. Remélem találsz olyan helyet ahol jó minőségűt csinálnak.
2010. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 27.héten héten voltam, én is úgy gondolom, hogy már a nagysága miatt nem látszódott belőle szinte semmi. Találtam egyet Pesten, de azért felutazni......., pálya matrica + benzin + 14ezer lenne a 4D. Ez több mint 20ezer ft lenne, lehet, hogy hanyagolom a dolgot, de még meggondoljuk a férjemmel. Köszi, hogy írtál! Boldog babavárást kívánok, vagy jó babázást ha már megszületett! :)))
2010. jún. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!