Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége fele járó kismamik!...

Vége fele járó kismamik! Titeket mennyire visel meg ez a mai (március 15-ei) időjárás? 36. hkm

Figyelt kérdés
Én ma kezdtem a 36. hetet, remélem, a picim kibírja még odabenn és nem lesz belőle se koraszülés, se semmi, csak mert ennyire havazik. Hogy vagytok, mik a panaszok? Babócám egyébként sokat mocorog, mint eddig is, inkább az előtte levő két napban volt kicsit passzívabb. :)

2013. márc. 15. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visel meg!
2013. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En 37 hetben vagyok . hat itt ott belemszurnak ,meg faradt vagyok,de semmi egyeb, komolyabban engem sem visel meg .engem jobban megviselt az mikor telen havazott,mindig megereztem ki sem kellett volna neznem az ablakon ...:)
2013. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

6 km-t gyalogoltam combközépig érő hóban! szuperül vagyok sajnos, ezt a gyereket semmi sem űzi ki! ;)

38hkm

2013. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Kedves utolsó, most jól megmosolyogtattál :) de azért vigyázz magadra :)
2013. márc. 15. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn kezdem a 34.hetet,de eddig sem és most sem keményedek és görcsölök,szerencsére.
2013. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem elégé megvisel.fáradt vagyok és elégé fájdogál a hasam is.36hetes kismama
2013. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csatlakoznek a 3. Valaszolohoz:) csak 39+2hetes vagyok...... Hiába a front-egész éjjel, és mostanáig tartó havazás ....dolgozhatok akármit a gyerekem nem mozdul bentről....pedig o a teso mar, és a nővére ennyi idősen mar kórházban volt velem:))

Szóval szokatlan és frusztrálo helyzetben érzem magam:(

2013. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34+5 hetes vagyok, és még dolgozok (ma is). Egyáltalán nem visel meg, jól érzem magam.
2013. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
40+2 hetes vagyok, mondanom sem kell, én örülnék ha mozdítana valamit a front a babán, főleg mert eddig minden hóesésnél minden bajom volt, most meg semmi. Nyugodtan alszik. A hidegtől nekem sincs semmi bajom, viszont a teher és a várakozás már megőrjít!! :) hajrá
2013. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!