Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt eredményére...

Kombinált teszt eredményére -12 hét vérvétel - mennyi idő után készül el Győrben?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz a szűrővizsgálat 9-re uh, azt mondták 12-is mehetek laborba. Annyit mondott a doki, hogy az autómatán az 1 trimesztert nyomjam meg. Ennyi infóm van az egészről. Elég gyorsan lerázott, pedig szerettem volna még kérdezni erről, ezért nem hiszem, hogy hozzá fogok visszamenni. Az uh, hasi v. hüvelyi? A vérvétel uh előtt lehet enni? Aki eselteg győri tapasztalatokkal rendelkezik megköszönönném a segítségét!
2009. szept. 15. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam hasi uh-volt, és nyugodtan lehet enni uh és vérvétel elött.Az eredményt e-mailban 2 hét után kaptam meg,de a terhesgondozóban is odaadják a következő vérvételnél. Ha elfelejtenék kérdezzél rá.

2009. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A vérvétel előtt lehetett enni,mert nem befolyásolja azokat a hormonokat amit a véredben néznek . A vissza igazoló emailtén kb 1-2 hét után kaptam meg, az eredményt papiron

a terhesgondozóban kb. a vérvétel után 3 héttel lehetett át venni. Ha ne adj isten gond van kb. 1 hét után jelzik emailben, hogy menj be a korházba a genetikai tanácsadásra.De remélem erre nem fog sor kerülni.

Boldog babavárást!

32 hetes győri pocis.

2009. szept. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!