Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szinte már a szeméremcsontn...

Ha szinte már a szeméremcsontnál érzem a baba csuklását akkor szerintetek befordult?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig ott érzem, de nekem a 33 héten fordult be, azóta úgy van, és nem forgolódik, csak boxol és rugdos. Persze nem jelenti azt, hogy befordult, bár megeshet az is.

Szerintem neked még nem fordult be, vagy ha igen, akkor még forgolódhat össze vissza, hiszen több helye van még :D

Persze ezt csak egy doki tudja pontosan megmondani... Én azt javaslom, ha mész legközelebb, kérdezz rá :)

2013. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi:) Szerdán megyek uh-ra, ott kiderül:) Eddig faros volt, de én nagyon nem akarok császárt:/

20. hét óta nem voltam uh-n, így nagyon kíváncsi vagyok hogy befordult-e. Ha jól tudom nálunk engedik a faros szülést is (3.baba) de nem akarom bevállalni, akkor inkább már a császár.

2013. márc. 16. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:

20. héten voltál utoljára uh-n?? Nálunk havonta kell menni, ez most meglepett. Amúgy én is mindig odalent érzem a csuklását, néha zavaró, de egyben kicsit vicces is :D

37hkm

2013. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk a 20 hetes uh az utolsó. De azt hazudtam, hogy nem mozog eleget a baba, így kaptam egy beutalót. Amúgy már nem lenne uh. Én most vagyok 32 hetes.
2013. márc. 16. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:

De durva. Mi havonta járunk ugye, sőt ha 1 hetet késik valaki még meg is "szídják", hogy havonta van. Bár nekünk a terhesgondozás folyamán mindig megvizsgál ultrahanggal. Oda sem havonta mész?

37hkm:)

2013. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Terhesgondozásra 2 hetente járok, mert veszélyeztetett vagyok.
2013. márc. 16. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Terhes gondozásra én a 30. héttől járok 2 hetente,viszont Uh-ra én 6 hetente járok a kórházba.Most voltam kedden a 32 hetesen,előtte 24 hetesen voltam utoljára.És legközelebb nekem már csak 38 hetesen kell mennem Uh-ra a kórházba,az NST-t meg sem említették nekem most az Uh-on.Lehet,hogy 38. hétre meg is szülök :/ 30 hetes Uh-on itthon az SZTK-ba voltam.

Na és hogy a kérdésedre válaszoljak lehetséges,hogy már befordult..én onnan sejtettem,hogy befordult,hogy lent a csípőcsontomnál éreztem matatást,a köldököm felett pedig a nagyobb mozgások voltak.Aztán elmentem a 30 hetes Uh-ra,és mondta a doki,hogy fejvégű..aztán most kedden mentem a kórházba a 32 hetes Uh-ra és azon is fejvéfű volt.És azóta sem érzem,hogy változott volna a helyzet :)


32+4 hkm

2013. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mindenhol máshogy mennek a dolgok. Nekem havonta kell járni, és 36. héttől pedig hetente a CTG-re...

33 hetesen a doki azt mondta, hogy rögzült koponya, kérdeztem, hogy mit jelent, és akkor mondta, hogy már nem forgolódik, és készen áll megszületni... Lehet, neked is befordult, főleg, ha mindig ott érzed a csuklását...

38hkm

2013. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TeylaEm válasza:

Nekem fogadott orvosom volt, és azt mondta, hogy a 4 kötelezőn kívül is csinál UH-ot, de csak plusz pénzért.

Mind a két kislányom az utolsó pillanatig forgolódott, főleg a második (7hós). 37. héten kórházban voltam, mert rossz volt az NST-m. Fenn állt a veszély, hogy műtenek, mivel, hogy farfekvéses a baba. Aztán a benti sok-sok pihenés megtette a hatását, és végül is haza engedtek. Azt mondták, hogy készüljek a császárra, mert már nem fog megfordulni, és nem hitték el, hogy szülni fogok, és így lett.

Nálunk farfekvésnél, minden esetben császároznak!

2013. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!